سوالات آفیس

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

در این تاپیک می تونید سوالات خود را در باره ی محصولات آفیس بپرسید

دیگه نیازی به توضیح بیشتر نیست همه به روال انجمن آشنایی دارین

هر کس میتونه و بلده به سوالات پاسخ میده

دست همه هم درد نکنه @};-:)]]

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سوال اول من :

سلام به همه دوستای گلم من شروع کردم به کار کردن بر روی پایگاه داده اکسس و دارم روش کار میکنم تقریبا رو بیشتر مباحثش تسلط دارم ولی الان میخوام برم سراغ ماژول و ماکرو نویسی هرکی میتونه یا اطلاع داره پاسخ بده ممنون میشم !!!

لینک به دیدگاه

با سلام.

من می خوام که توی word 2010 روابطم رو از mathtype تایپ کینم و وارد ورد کنم و شماره گذاری و lable بدم و به راحتی با این روابط رفرنس بدم بطوری که اگه رابطه ای جابجا شد به صورت خودکار شماره اونها هم چابچا بشه. آیا این امکان وجود داره. لطفا یکی من رو راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

با سلام.

من می خوام که توی word 2010 روابطم رو از mathtype تایپ کینم و وارد ورد کنم و شماره گذاری و lable بدم و به راحتی با این روابط رفرنس بدم بطوری که اگه رابطه ای جابجا شد به صورت خودکار شماره اونها هم چابچا بشه. آیا این امکان وجود داره. لطفا یکی من رو راهنمایی کنه

سلام شما باید از قابلیت caption ورد استفاه کنید بدین صورت که با کلیک بر روی هر فرمول، شکل و یا جدول گزینه insert caption رو انتخاب کنید. در پنجره باز شده یک lable جدید به نام «فرمول» ایجاد کنید. سپس در فیلد cation  پس از شماره فرمول عنوان دلخواه رو وارد کنید و در نهایت بر روی ok کلیک کنید. این کار رو برای همه فرمول ها تکرار کنید. اگر در جایی از متن خواستید به فرمول خاصی ارجاع بدبد از منوی insert -> cross-reference  می تونید به فرمول مربوطه ارجاع بدید. برای به روز رسانی هم اول فرمول رو انتخاب و گزینه update field رو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

سوال اول من :

سلام به همه دوستای گلم من شروع کردم به کار کردن بر روی پایگاه داده اکسس و دارم روش کار میکنم تقریبا رو بیشتر مباحثش تسلط دارم ولی الان میخوام برم سراغ ماژول و ماکرو نویسی هرکی میتونه یا اطلاع داره پاسخ بده ممنون میشم !!!

اگه تازه می خواین تازه vba رو تو access  شروع کنید توصیه می کنم  lynda Up and Running with VBA in Access رو ببینید.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سلام من یه مقاله دارم ک میخام تبدیل کنم ب پوستر

زمانی ک template همایشو باز میکنم گزینه ها غیر فعال هستند(تو پاور پوینت تازه کار هستم) اصلا مطالبی ک نوشته شده داخل الگو نمیشه حذف کرد ک مطالب مقاله رو در template قرار بدم

واقعا موندم ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

من یک پک پروفینگ عربی دانلود کردم وآن را نصب کردم

الان زیر تمام کلمات فارسی خط میکشه که اشتباه هستند

نمیخوام پروفینگ به طور کامل غیر فعال بشه

فقط میخوام این پک عربی را که نصب کردم پاک کنم

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

لینک به دیدگاه

این خطوط قرمز مربوط به اشتباهات شما در تایپ لغات است. هر کلمه ای که شما تایپ می کنید، نرم افزار آن کلمه را با دیکشنری خود چک می کند و اگر کلمه در دیکشنری موجود نباشد یک خط قرمز زیر کلمه می کشد تا به شما بفهماند کلمه را غلط تایپ نموده اید. اگر روی کلمه غلط کلیک راست کنید word چند پیشنهاد برای تصحیح این کلمه به شما می دهد. برای تصحیح کلی کلمات می توانید پس از تایپ تمام متن، در منوی Toolsگزینه Spelling and Grammer… را انتخاب کنید. اگر کلمه ای صحیح باشد و در دیکشنری موجود نبود با انتخاب Add to Dictionary آن را  به دیکشنری word اضافه کنید. خطوط سبز زیر کلمات یا جملات، اشتباهات گرامری موجود در متن را تذکر می دهد. اگر بخواهید خطوط قرمز حذف شود در منویTools گزینه Option را انتخاب کنید و وارد قسمت Spelling and Grammar… شوید Hide Spelling errors in this document را علامت بزنید، خطوط قرمز برداشته می شود. اگر بخواهید دیگر اشتباهات تایپی چک نشود علامت Check Spelling as you type را بردارید. برای Grammar هم می توانید این کار را انجام دهید.

لینک به دیدگاه

سلام داداش

ممنون از جوابت ولی  ...

با این پک عربی که نصب کردم زیر تمام کمات فارسی خط میکشه . چون در عربی درست نیستند

من نمیخوام این قابلیت کاملا غیر فعال بشه . بلکه میخوام از دیکشنری فارسی آن استفاده کنم

فقط میخوام عربی را پاک کنم که بلد نیستم و کمک خواستم

اگه کاری که شما گفتی را انجام بدم کلا غیر فعال میشه و دیگه از دیگشنری فارسی هم نمیشه استفاده کرد

میخوام فعال باشه ولی عربی را پاک کنم

لینک به دیدگاه

به این لینک یه سر بذنید بهتون کمک میکنه

ولی شما باید برعکس عمل کنید و بجای اضافه کردن حذف کنید

http://www.fenjon.com/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%BA%D9%84%D8%B7-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF/

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

تا جایی که من خبر دارم این ابزار واسه اکسل به کار میره

باید developer  فعال باشه .

در بخش developer-->control ،

combobox قرارداره که بعد از درج روی صفحه میشه از propertise منوی combo  را ایجاد کرد.

ولی در powerpoint برای اضافه کردن منو یه کدنویسی ساده داره.

(من این تنظیماتو در 2010 انجام دادم.)

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.