ترویج فحشا با عروسک های انسان نمای چینی

Injaneb

ارسال های توصیه شده

کشور چین به تازگی پروژه ترویج فحشا را در کشورهای اسلامی کلید زده است . شرکت تولید کننده این عروسک های انسان نما گفته است : هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند . این عروسک ها بعد از ممانعت توزیع در کشورهای عربی به صورت قاچاق وارد بازار این کشورها شده و با استقبال خوبی روبه رو بوده است .

aroosak2-214x300.jpg

در ساخت این عروسک*ها، از ماده*ی سیلیکون استفاده شده است که قابلیت ارتجاعی داشته و به پوست طبیعی انسان خیلی شبیه است. عروسک*های انسان نما بسته به کیفیت و کارایی محصول از زیر ۱۰۰ دلار تا ۶۷۵۰ دلار به صورت دیجیتال و اینترنتی به فروش می*رسند.

زن مصنوعی که چینی ها در چند ماهه اخیر ساخته اند می تواند هر کارى را براى صاحب خود انجام دهد به گفته سازندگان این عروسک های مبتذل و محصولات ضدبشر، زن مصنوعی جدید بر عروسک های مشابه پیشین این امتیاز را دارد که تا ۹۹% شبیه زن های معمولی است .

aroosak-300x150.jpg

شایان ذکر است این محصول غیر اخلاقی تمام جامعه بشری را به دور از اندیشه های مذهبی نشانه گرفته است و با تبلیغات گسترده ای که از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و چینی تبلیغ می شود با گستره توزیعی که چین در دست دارد به سادگی این محصولات “زنان و مردان مصنوعی ” را به بازار کشورهای تحت سلطه اش ارسال می کند.

لینک به دیدگاه

کشور چین کاری به اسلام نداره

هدفش تسلط بر بازارهای تمام دنیاست که البته موفق هم شده

انسان نماها کسانی هستند که از این چیزا به خوبی استقبال میکنند و باید گفت دین و ایمانشون پشیزی ارزش نداره

کاملا موافقم چینی فقط بازار رو میشناسن اگه شرایط جوری باشه که جوونها زودتر سر وسامان بگیرن این مسایل خیلی کمتر میشه

تفاوت اصلی که این عروسکها با انسان واقعی دارن نداشتن احساسات و عاطفه است و البته ثمره یه زندگی با عشق (یعنی بچه)

لینک به دیدگاه

8-} جالب انگیز ناک بود

ولی جالب من تاحالا ندیدم اینجا

فکر کنم وسیله ای خیلی خوبی باشه جایگزین م.خ بشه :)) :)) واسه آقایون دیگه حداقل دلمون که تنگ میشه بهش دسترسی داریم

ناز و عشوه هم واسمون نمیکنه :)) :))

(شوخی کردما :-B )

لینک به دیدگاه

از امیرمومنان علی (ع) روایت است که فرمود: جبرئیل (ع) بر حضرت آدم(ع) فرود آمد و گفت: ای آدم! من مامورم تو را میان سه چیز مخیر سازم تا یکی را برگزینی و دو تا دیگر را وانهی. آدم گفت: ای جبرئیل! آن سه چیز کدامند؟ گفت: عقل و حیا و دین.

حضرت آدم گفت : عقل را بر گزیدم. جبرئیل به حیا و دین گفت: شما برگردید و او را وا نهید.

گفتند: ای جبرئیل ! ما دستور داریم که همراه عقل باشیم هر جا که او باشد. جبرئیل گفت: اختیار با شماست و بالا رفت.

(اصول کافی، ج ۱ ، ص ۳۳ ، حدیث ۲)

از این حدیث به دست می آید که اصولا دین و حیا در جایی وجود دارد که عقل در آن جا وجود داشته باشد و در حقیقت دین و حیا ملازم عقل می باشند. بر این اساس باید گفت که تنها عاقلان هستند که دین و حیا دارند و تا احکام مستقل عقل نباشد چیزی به عنوان شناخت زشتی ها و حیا از آن معنا ندارد ، چنان که تا تقوای عقلانی نباشد، هرگز دین و تقوای دینی و هدایت دینی و مانند آن معنا نخواهد یافت.

بسیار پسندیده و نیکو بیان شده است. از شما دوست گرامی سپاسگزارم. ان شاء الله همیشه پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

8-} جالب انگیز ناک بود

فکر کنم وسیله ای خیلی خوبی باشه جایگزین م.خ بشه :)) :)) واسه آقایون دیگه حداقل دلمون که تنگ میشه بهش دسترسی داریم

فکر که میکنم همچین بدم نمیگیا یونس......

تجربه اثبات کرده که کارات درسته....

:>

لینک به دیدگاه

فکر که میکنم همچین بدم نمیگیا یونس......

تجربه اثبات کرده که کارات درسته....

:>

:-?:-? :-?

الان که خوب فکر میکنم می بینم که به حاجی عزیز و اوراکل عزیز یه چشم غره درست و حسابی باید برم . :-?:-? :-?b-(

لینک به دیدگاه

:-?:-? :-?

الان که خوب فکر میکنم می بینم که به حاجی عزیز و اوراکل عزیز یه چشم غره درست و حسابی باید برم . :-?:-? :-?b-(

ازطرف منم برو بعدم ازون شمیشرا هم بکشی براشون بد نیس فکر کنم لازم داشته باشن یکم /:)

لینک به دیدگاه

8-} جالب انگیز ناک بود

نه چک زدیم نه چونه عروس اومد به خونه :>:))

لینک به دیدگاه

:)) :)) :)) :))

خوبه من گفتم شوخی کردم

والا الان دیگه زنده نبودم (با توجه به هکر بودن بعضی ها یهو یک دست از تو مونیتور میومد بیرون و خفم میکرد و میرفت 8-} )

لینک به دیدگاه

من میخام بدونم واقعااااااااااااااااااا ازین بحث قشنگ تر نبود توش شرکت کنین ؟

/:)

در باره چه چیزایی اظهار نظر میکنین

یونس خان حالا برو یه دور بزن شاید پیدا کردی b-(

لینک به دیدگاه

من میخام بدونم واقعااااااااااااااااااا ازین بحث قشنگ تر نبود توش شرکت کنین ؟

/:)

در باره چه چیزایی اظهار نظر میکنین

یونس خان حالا برو یه دور بزن شاید پیدا کردی b-(

خیلی گشتم امروز بعد از ظهری نبود که نبود فائزه جان

:))

ولی واقعا در این مورد با یکی از دوستان صحبت میکردم میگفت این چیزا به دلیل ایجاد بار منفی فرهنگی اجتماعی که میتونه داشته باشه در خیلی از کشورهای پیشرفته ممنوع خواهد بود وصرفا این وسایل بیشتر در کشورهای در حال توسعه رونق خواهد داشت

ودلایل خیلی قشنگی رو عنوان کرد در این خصوص بنده دست و پام بستس ایجا عنوان کنم

والا سر از تنم جدا خواهد شد (یعنی جدا که چه عرض کنم تیکه تیکه میشم با این همه مخاطب که در این تاپیک علیه یک کامنت شوخی من گرفته شد :)) )

لینک به دیدگاه

خوبه من گفتم شوخی کردم

والا الان دیگه زنده نبودم (با توجه به هکر بودن بعضی ها یهو یک دست از تو مونیتور میومد بیرون و خفم میکرد و میرفت 8-} )

بچه جان با هر چی شوخی نمیکنن [-X:-w:>:))

هوس اون چیزا رو....کردی :>:))

لینک به دیدگاه

خوبه من گفتم شوخی کردم

:)) :)) ( دستو- مانیتورو- خفت کردن :)) خوب اومدی ). :-?:-? :-? یه بار دیگه از این شوخیای خوشمزه ببینم ،باید با اون شمشیرهمیشگی که شبیه شمشیر ( کارگاه پوآرو هست روبرو شی. :))) دیگه خود دانی . :- البته با یعضیای دیگه هم هستم که فکر میکنن کارت درسته b-(:>

لینک به دیدگاه

نه چک زدیم نه چونه عروس اومد به خونه :>:))

:-?:-? :-? شما هم مثل اینکه میخوای سورنا این شکلی شه 51aa301251cba_asal0067.gif:> :>

لینک به دیدگاه

ازطرف منم برو بعدم ازون شمیشرا هم بکشی براشون بد نیس فکر کنم لازم داشته باشن یکم /:)

خیر با این روشها نمی شود.

یواش یواش باید سرشونو زیر آب کرد.

تا دیگران از این .....نکنند.

ان کیدهن عظیم. /:) /:)

لینک به دیدگاه

:)) :)) ( دستو- مانیتورو- خفت کردن :)) خوب اومدی ). :-?:-? :-? یه بار دیگه از این شوخیای خوشمزه ببینم ،باید با اون شمشیرهمیشگی که شبیه شمشیر ( کارگاه پوآرو هست روبرو شی. :))) دیگه خود دانی . :- البته با یعضیای دیگه هم هستم که فکر میکنن کارت درسته b-(:>

آخ جون قراره دعوا بشه =D> =D> :))

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.