کمیسیون تبلیغات از شیوه مناظره‌ها بی‌خبر بود/ ضرغامی ایرادات مناظره‌ها را پذیرفت


Tunnel

ارسال های توصیه شده

 

نماینده شورای نظارت در کمیسیون تبلیغات انتخاباتی با بیان اینکه بعد از پایان مناظره روز جمعه گفتگوی مفصلی با رئیس سازمان صداو سیما داشتیم، گفت: ایرادات و اشکالات کار به آقای ضرغامی گفته شد و قرار شد برای برنامه بعدی نظر نمایندگان کاندیداها گرفته شود.

 

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، درخصوص شیوه برگزاری اولین مناظره تلویزیونی 8 کاندیدای ریاست جمهوری که جمعه شب از شبکه اول سیما پخش شد، اظهارداشت: ما به عنوان کمیسیون تبلیغات انتخاباتی نقشی در طراحی این برنامه نداشتیم و حتی یک ساعت قبل از آغاز برنامه متوجه این شیوه برگزاری شدیم.

وی افزود: این درحالی است که مکررا درخواست کرده بودیم که به ما شیوه برگزاری را اعلام کنند حتی اسامی مجری ها را هم به ما نگفتند و ما از طریق پیامک متوجه شدیم.

نماینده شورای نظارت در کمیسیون تبلیغات انتخاباتی خاطرنشان کرد: زمانی که آقای ضرغامی برای کاندیداها شیوه برگزاری مناظره ها را توضیح داد متوجه روند برگزاری شدیم و همان زمان، کاندیداها هم به این شیوه اعتراض کردند .

کیاسری گفت: پس از پایان مناظره، جلسه مفصلی با آقای ضرغامی داشتیم و ایرادات و اشکالات کار به وی گفته شد و از آقای ضرغامی خواستیم تا تجدید نظری در برنامه بعدی مناظره ها داشته باشند.

وی ادامه داد: ما به لحاظ محتوایی نمی توانیم ورود پیدا کنیم و صرفا درخصوص تبلیغات نظارت داریم و شکل و ساختار برنامه ها مربوط به خود صداوسیما است. اما قرار شد صداوسیما برای برنامه های بعدی نظر نمایندگان کاندیداها را بگیرد . البته اگر با ما هم مشورتی داشته باشند نظرات خود را به آنان ارائه خواهیم داد.

نماینده شورای نظارت در کمیسیون تبلیغات انتخاباتی خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که در گفتگو با آقای ضرغامی مطرح شد ایرادات بخش دوم مناظره بود. این شکل از مناظره که کاندیدا باید پاسخ بلی و خیر بدهد مناسب نبود و تاکید شد باید به کاندیدا فرصت داده می شد تا استدلال و توضیح خود را بیان کند. همچنین خواسته شد تا در بخش تصاویر هم تغییراتی داده شود .

کیاسری گفت: آقای ضرغامی هم وجود این ایرادات را پذیرفت.

 

منبع: http://mehrnews.com/detail/News/2067436

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.