• 0

سوال در مورد محدودیت حجمی آپلود

babakmike

سوال

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

محدودیت حجمی وجود نداره، محدودیت برای هر فایل هست، کاربران رسمی فایل های بیشتر از یک مگابایت را نمی تونید روی سرور انجمن آپلود کنید. این مورد هم به دلیل یه سری مسائل اتخاذ شده است.

کجا این ارور را مشاهده کردید؟

لینک به دیدگاه
  • 0

آقا احسان امروز من هم واسه آپلود عکس مشکل داشتم من از قسمت آپلود تصویر استفاده می کنم

این error رو میده :(]] filesystem acess denied pleease inform site adminestrators about this error

لینک به دیدگاه
  • 0

filesystem acess denied pleease inform site adminestrators about this error

برای من هم همین مشکل بوده ...واسه همین نتونستم از قسمت آپلود استفاده کنم

از روش دیگه واسه ارسال عکس استفاده کردم.

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام احسان جان

مطلب اول رو که فرستادم حجمم نصف شد تو مطلب دوم که یک ارسال جدید و مجزا بود دیگه جانشد و ناقص اومد (

40 تصویر برتر دنیا از لحظات شاد کننده

)

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام احسان جان

مطلب اول رو که فرستادم حجمم نصف شد تو مطلب دوم که یک ارسال جدید و مجزا بود دیگه جانشد و ناقص اومد (

40 تصویر برتر دنیا از لحظات شاد کننده

)

دوست گرامی برای ارسال عکس بهتره در سرور انجمن عکس آپلود نکنید چون بیشتر از 1 مگ را نمی تونید آپلود کنید..

برای اینکار در سایتهای که آپلود رایگان هست مثل uplod.ir عکس را آپلود کنید و سپس در ارسال تصویر آدرس را کپی کنید در این صورت مشکلی پیش نمیاد

لینک به دیدگاه
  • 0

مرسی از راهنماییتون، 1 سوال دیگه که برام وجود داره اینه که این محدودیت 1 مگابایتی برای چه مدتیه؟ چون من توی تاپیک ارسالی دوم فقط 500 کیلوبایت داشتم [-O<

لینک به دیدگاه
  • 0

مرسی از راهنماییتون، 1 سوال دیگه که برام وجود داره اینه که این محدودیت 1 مگابایتی برای چه مدتیه؟ چون من توی تاپیک ارسالی دوم فقط 500 کیلوبایت داشتم [-O<

خواهش میکنم،مدتی نیست..تمام شد دیگه شارژ نمیشه

البته جای نگرانی نیست..با آپلود در سایت های رایگان و قرار دادن آدرس از این نظر مشکلی نخواهید داشت.

لینک به دیدگاه
  • 0

ببینید دوستان، محدودیتی در تعداد آپلود وجود نداره، فقط برای هر فایل محدودیت هست. شما نمی تونید فایل های بیش از یک مگابایت را آپلود کنید اما می تونید 100 فایل زیر یک مگ آپلود کنید. بررسی میکنم مشکلاتی که فرمودید.

لینک به دیدگاه
  • 0

قاعدتا الان نباید مشکلی وجود داشته باشه. محدودیتی حجمی هر پست، تاپیک، pm و ... 2 مگابایت در نظر گرفته شد. کاربران توجه داشته باشند که مقالات، کتاب ها و کلا فایل هایی که از طریق پسوردها بدست می آیند را به هیچ وجه روی سرور انجمن آپلود نکنند.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.