با تشکر


mghasemi62

ارسال های توصیه شده

Title: On the numerical solution of Plateau's problem

Author: Helmut Harbrecht

Journal or Ebook Name: Applied Numerical Mathematics

Volume, Issue, Year and Pages : Volume 59, Issue 11, November 2009, Pages 2785-2800

Link: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0168927408002286

لینک به دیدگاه

دوست عزیز باز چک کنید لینک سالمه . حجم 931 کیلو بایت

نام فایل

1-s2.0-S0168927408002286-main.pdf

آدرس اینترنتی حجم فایل 931 KB تعداد دانلود 0 تاریخ انتشار 1392/04/11 03:24 PM تاریخ آخرین دانلود

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.