اموزش گرامر انگلیسی به زبان ساده با کتاب هایinterchange

ارسال های توصیه شده

1- یادگیری لغات با تلفظ صحیح ودرست یعنی مهم این است که اگر کلمه که یاد گرفتیم بتوانیم با آن جمله بسازیم وبطور صحیح تلفظ نمایم نه اینکه لغات زیادی یاد بگیریم ونتوانیم چگونه ازآنها استفاده نمایم وبطور نادرست تلفظ کنیم.

2- بالا بردن قوه شنیدن ودرک کردن یعنی ما زمانی می توانیم بهتر پاسخ دهیم که خوب درک کرده باشیم به نظر من این فاکتور خیلی مهم وبرای کسانی که می خواهند این زبان رایاد بگیرند باید به این موضوع اهمیت بدهند

3- گرامر یعنی ساختار درست جمله در زمانهای مختلف

توجه

می خواهم در مورد یک حقیقت مهم که چرا بیشتر دانش آموزان و دانشجویان نمی توانند با وجود گذراندن دوره های مختلف زبان مکالمه کنند این است که طرز یاد گیری آنها اشتباه بوده است یعنی می خواهم بگویم که آیا زمانی که ما زبان مادری را یاد می گرفتیم آیا مادران ما به ما می گفتن که این فعل است یا صفت است یا فاعل است. پس ما چگونه بدون این که این ها رابدانیم می توانستیم یک ساختار درست از نظر گرامر وتلفظ درست کنیم به عقیده من دلیل اصلی آن این بود که ما با تکرار وشنیدن مکررواستفاده از کلمات می توانستیم یک زبان را یاد بگیریم . اما در بیشتر مدارس فقط به دانش آموزان گرامر یعنی ساختار جمله را آموزش می دهند وبه فاکتورهای دیگر اهمیت نمی دهند .

توصیه

دوستان عزیز حالا من می خواهم بهترین راه که می تواند بسیار موثر باشد در یادگیری به شما بیاموزم اول می خواهم بگویم که خواستن توانستن است و هیچ چیز غیر ممکن نیست اگر ما با علاقه یک هدف رادنبال کنیم می توانیم به موفقیت برسیم بستگی به تلاش ما دارد پس نباید توانایی خودمان را دست کم بگیریم .

اهمیت

لازم به یاد آوری است که این زبان یک زبان بین المللی وپلی برای ارتباط برقرار کردن با ملیت های مختلف در جهان است پس یادگیری این زبان خیلی مهم است

برای شروع می خواهم به سبک جدید وامروزی یعنی به سبک Jack C.Richards وباکتابهای جدید Interchange بااین زبان آشنا شویم به عقیده من این کتابها از هر نظر برای آموختن مناسب تر است و همه فاکتورها در این کتابها رعایت شده است یعنی اهمیت به تکرار مکالمات روزمره وتلفظ صحیح وبکار بردن لغات واهمیت دادن آن به قوه شنیدن ودرک کردن ودر هر مرحله ما را با یک ساختار گرامر آشنا می کند دوستان عزیز فقط تکرار وتمرین است که به ما کمک می کند چیزی را یاد بگریم در ضمن اگر توانستید کتاب Intro. Interchange را با سی دی و Dictionary5 Narcis را تهیه کنید برای استفاده برای تلفظ صحیح چون هدف من یاد گیری مناسب از پایه است.

عزیزان من باآشنایی با این کتابها که امروزه در اکثرآموزشگاه ها تدریس می شود کارم رو شروع می کنم

لینک به دیدگاه
اردیبهشت مهمان

1- یادگیری لغات با تلفظ صحیح ودرست یعنی مهم این است که اگر کلمه که یاد گرفتیم بتوانیم با آن جمله بسازیم وبطور صحیح تلفظ نمایم نه اینکه لغات زیادی یاد بگیریم ونتوانیم چگونه ازآنها استفاده نمایم وبطور نادرست تلفظ کنیم.

2- بالا بردن قوه شنیدن ودرک کردن یعنی ما زمانی می توانیم بهتر پاسخ دهیم که خوب درک کرده باشیم به نظر من این فاکتور خیلی مهم وبرای کسانی که می خواهند این زبان رایاد بگیرند باید به این موضوع اهمیت بدهند

3- گرامر یعنی ساختار درست جمله در زمانهای مختلف

توجه

ممنون مارال عزیز، من خوب به درس هاتون گوش میدم ، سپاس فراوان دوست خوب @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار عالی مارال عزیز =D> =D>

بسیار ممنونم @};-

مطمئن هستم با پیگیری و لطف شما و حضور دوستان انجمنی، این تاپیک یکی از مفید ترین تاپیکهای این انجمن خواهد بود. ان شاءالله @};-

لینک به دیدگاه

من هم با شما موافقم اقای با تمام جزئیات

ممنون اردیبهشت عزیززززززززززززززززززز ممنون از توجهتون امیدوارم لایق باشممممممم همگی با هم به هم کمک کنیمممم و از هم یاد بگیریم @};-

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار عالی مارال عزیز =D> =D>

بسیار ممنونم @};-

مطمئن هستم با پیگیری و لطف شما و حضور دوستان انجمنی، این تاپیک یکی از مفید ترین تاپیکهای این انجمن خواهد بود. ان شاءالله @};-

صبای عزیززز جسارت بنده رو ببخشیددددد @};- از تشویق و پیگیریتون یک دنیا سپاسگزارممممم خوشحال میشم راهنمایی و کمک بفرمایید @};-:)]]

لینک به دیدگاه

صبای عزیززز جسارت بنده رو ببخشیددددد @};- از تشویق و پیگیریتون یک دنیا سپاسگزارممممم خوشحال میشم راهنمایی و کمک بفرمایید @};-:)]]

براتون آرزوی موفقیت می کنم مارال عزیز @};-

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.