{اختصاصی انجمن} دسترسی پرسرعت و عالی به ساینسداریکت به کمک کوکی ها

ارسال های توصیه شده

متاسفم... یه خبر بدم برای من اصلا کار نمیکنه....!!! :(]]

اون مقالاتی هم که دفعه قبلی امتحان کردم بدون کوکی هم در دسترس هستن :(]]

هین الان واسه بار هزارم روی یه ویندوز دیگه چک کردم جواب میداد!

دقت کنین همون کوکی های دانشگاه Yuzuncu Yil رو وارد کردم :-?

520e38e1ae23a_Untitled.png

ویرایش شده توسط niktaz69
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 162
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

niktaz69

یه چند وقتی بود میخواستم با استفاده از کوکی ها دسترسی به ieee رو امکان پذیر کنم اما چون سایت ieee هر بار ip رو چک میکنه حتی با وارد کردن کوکیهای جعلی هم جواب نمیده اما روی ساینسدارکت چک کردم خیلی عالی جواب داد.   خب ما با مرورگر فایرفکس کار می کنیم، افزونه + Cookies Manager رو دانلود و نصب کنین. حالا کلیدهای ترکیبی Ctrl+shift+DEL رو بزنین و حافظه مرورگر رو کامل پاک کنین. از منوی web developer ، + Cookies Manager رو باز کنین:         خب حالا کوکی هایی که در بخش پسوردها گرفته اید را

niktaz69

با پروکسی یا هر روش دیگه ساینسدارکت رو باز کنین ، چون اکثر پروکسی ها سرعت خوبی ندارن لازم نیس صفحه کامل لود شه فقط در حد 4،5 ثانیه که کوکیها ریخته بشن . افزونه رو باز کنین و محتوای کوکی ANONRA_COOKIE رو وردارین یا زمان انقضاشو به سال آینده تغییر بدین ، بعدش پروکسی رو ببندین واسه همیشه به sciencedirect با سرعت عالی دسترسی داشته باشین

Ehsan

قدیما عمر کوکی را بالا می ذاشتن، اما الان دیگه اینطور نیست. عمر کوکی را معمولا با session ها تعیین می کنند و البته خود session هم عمرش تعیین شده است. کوکی امکان سوء استفاده داره (جدا از این مطلبی که دوستان فرمودند). انقضای هر کدوم بالطبع باعث از بین رفتن کوکی میشه. و از اونجا که عمر sassion ها خیلی پایین تره با از بین رفتنش مرورگر نمی تونه شماره ولید به سرور بده بنابراین اون کوکی از بین میره و سرور شماره جدید برای کوکی لحاظ می کنه.. در چنین مواردی عمر کوکی برای شخص اولیه بیشتر از بقیه استفاده کن

ممنون از توضیحات شما

تو پنجره تنظیمات کوکی سیستم من علاوه بر آنچه که در تصویر بالا دیده میشه دو آیتم دیگه و وجود داره:

520e47b485ddb_Untitledpicture.png

یکی http only که به صورت پیش فرض گزینه no انتخاب شده و یکی دیگه هم expire هست که به صورت پیش فرض تیک خورده. من از کوکی و تنظیماتش چیزی نمی دونم آیا باید اینا رو هم تغییر بدم؟

لینک به دیدگاه
ممنون از توضیحات شما تو پنجره تنظیمات کوکی سیستم من علاوه بر آنچه که در تصویر بالا دیده میشه دو آیتم دیگه و وجود داره: 520e47b485ddb_Untitledpicture.png یکی http only که به صورت پیش فرض گزینه no انتخاب شده و یکی دیگه هم expire هست که به صورت پیش فرض تیک خورده. من از کوکی و تنظیماتش چیزی نمی دونم آیا باید اینا رو هم تغییر بدم؟

Http only همون پیشفرض باشه (no)

Expires (زمان انقضای کوکی) به جای at end of session (یعنی بعد از باز و بسته کردن فایرفاکس حذف میشه!) Date رو انتخاب کنید و 2013 رو به 2014 تغییر بدین، سپس save بزنین و فایرفاکس رو ببندین و دوباره باز کنین :)]]

لینک به دیدگاه

Http only همون پیشفرض باشه (no)

Expires (زمان انقضای کوکی) به جای at end of session (یعنی بعد از باز و بسته کردن فایرفاکس حذف میشه!) Date رو انتخاب کنید و 2013 رو به 2014 تغییر بدین، سپس save بزنین و فایرفاکس رو ببندین و دوباره باز کنین :)]]

نباید زمان بدید

خودش میزنه 2033

البته از توی کوکی میشه فهمید نه اینجا

لینک به دیدگاه

خوشبختانه جواب داد ... =D>

به سهم خود از دوست عزیزمان niktaz69 به خاطر انتشار سخاوتمندانه یافته هایشان تشکر می کنم. @};- @};-

در ضمن خیلی خوب می شد اگر می دانستیم چه پایگاه های دیگری به این نحو قابل دسترسی هستند.

اساتید شبکه لطفاً ارشاد فرمایند.

لینک به دیدگاه

خوشبختانه جواب داد ... =D>

به سهم خود از دوست عزیزمان niktaz69 به خاطر انتشار سخاوتمندانه یافته هایشان تشکر می کنم. @};- @};-

در ضمن خیلی خوب می شد اگر می دانستیم چه پایگاه های دیگری به این نحو قابل دسترسی هستند.

اساتید شبکه لطفاً ارشاد فرمایند.

خواهش میکنم ،اتفاقا خیلی خوشحال شدم از اینکه تونستم کمک کوچیکی بهتون کرده باشم :)]]

امروز تایپیکمو کامل میکنم که دیگه اصلا مشکل دسترسی به ساینسدارکت نداشته باشین

تو یکی از کامنتای همین تایپیک توضیح دادم که چه منابعی با همین روش امکان دسترسی دارن

لینک به دیدگاه

آقا رو کامپیوتر ما هم جواب داد...خدا خیرت بده...حالا اگه اساتید پسورد وارد بشن و چند تا کوکی که به کل ساینس دسترسی داشته باشه رو بذارن عالیه میشه...

لینک به دیدگاه

سلام

این نرم افزار رو لبتابم نصب نمیشه میگه با فایر فوکسم هم ورژن نیست چیکار کنم؟

ظاهرا فایرفاکستون خیلی قدیمیه آخرین ورژنشو نصب کنین:

http://filehippo.com/download_firefox/15691/

لینک به دیدگاه

با پروکسی یا هر روش دیگه ساینسدارکت رو باز کنین ، چون اکثر پروکسی ها سرعت خوبی ندارن لازم نیس صفحه کامل لود شه فقط در حد 4،5 ثانیه که کوکیها ریخته بشن . افزونه رو باز کنین و محتوای کوکی ANONRA_COOKIE رو وردارین یا زمان انقضاشو به سال آینده تغییر بدین ، بعدش پروکسی رو ببندین واسه همیشه به sciencedirect با سرعت عالی دسترسی داشته باشین :)]]

دوست خوبم میشه بگید (محتوای کوکی ANONRA_COOKIE ) رو چجوری باید بردارم خواهشن کمک کنید

لینک به دیدگاه

دوست خوبم میشه بگید (محتوای کوکی ANONRA_COOKIE ) رو چجوری باید بردارم خواهشن کمک کنید

جوره خاصی نداره !!! کلشو انتخاب میکنین و کپی میکنین!!! متوجه منظورتون نمیشم!

لینک به دیدگاه

جوره خاصی نداره !!! کلشو انتخاب میکنین و کپی میکنین!!! متوجه منظورتون نمیشم!

منظورم اینه که این محتوایی که می گید باید کپی کنم کجا هست؟ از کجا باید پیدا کنم؟ خواهشن راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.