{اختصاصی انجمن} دسترسی پرسرعت و عالی به ساینسداریکت به کمک کوکی ها

ارسال های توصیه شده

آقای نیکتاز عزیز

با تشکر از زحمات جنابعالی

پیشنهادی برای مدیر انجمن داشتم

به نظر می رسد روش آقای نیکتاز به عنوان سومین روش دسترسی

به پایگاه های دانش در صدر سایت قید شود چراکه روش ایشان از سوختن خیلی از پسورد ها هم جلوگیری می نماید

سالم باشید

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 162
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

niktaz69

یه چند وقتی بود میخواستم با استفاده از کوکی ها دسترسی به ieee رو امکان پذیر کنم اما چون سایت ieee هر بار ip رو چک میکنه حتی با وارد کردن کوکیهای جعلی هم جواب نمیده اما روی ساینسدارکت چک کردم خیلی عالی جواب داد.   خب ما با مرورگر فایرفکس کار می کنیم، افزونه + Cookies Manager رو دانلود و نصب کنین. حالا کلیدهای ترکیبی Ctrl+shift+DEL رو بزنین و حافظه مرورگر رو کامل پاک کنین. از منوی web developer ، + Cookies Manager رو باز کنین:         خب حالا کوکی هایی که در بخش پسوردها گرفته اید را

niktaz69

با پروکسی یا هر روش دیگه ساینسدارکت رو باز کنین ، چون اکثر پروکسی ها سرعت خوبی ندارن لازم نیس صفحه کامل لود شه فقط در حد 4،5 ثانیه که کوکیها ریخته بشن . افزونه رو باز کنین و محتوای کوکی ANONRA_COOKIE رو وردارین یا زمان انقضاشو به سال آینده تغییر بدین ، بعدش پروکسی رو ببندین واسه همیشه به sciencedirect با سرعت عالی دسترسی داشته باشین

Ehsan

قدیما عمر کوکی را بالا می ذاشتن، اما الان دیگه اینطور نیست. عمر کوکی را معمولا با session ها تعیین می کنند و البته خود session هم عمرش تعیین شده است. کوکی امکان سوء استفاده داره (جدا از این مطلبی که دوستان فرمودند). انقضای هر کدوم بالطبع باعث از بین رفتن کوکی میشه. و از اونجا که عمر sassion ها خیلی پایین تره با از بین رفتنش مرورگر نمی تونه شماره ولید به سرور بده بنابراین اون کوکی از بین میره و سرور شماره جدید برای کوکی لحاظ می کنه.. در چنین مواردی عمر کوکی برای شخص اولیه بیشتر از بقیه استفاده کن

یه چند وقتی بود میخواستم با استفاده از کوکی ها دسترسی به ieee رو امکان پذیر کنم اما چون سایت ieee هر بار ip رو چک میکنه حتی با وارد کردن کوکیهای جعلی هم جواب نمیده اما روی ساینسدارکت چک کردم خیلی عالی جواب داد.

خب ما با مرورگر فایرفکس کار می کنیم، افزونه + Cookies Manager رو دانلود و نصب کنین. حالا کلیدهای ترکیبی Ctrl+shift+DEL رو بزنین و حافظه مرورگر رو کامل پاک کنین. از منوی web developer ، + Cookies Manager رو باز کنین:

520dfa76be031_3.png

خب حالا کوکی هایی که در بخش پسوردها گرفته اید را وارد کنید. بعنوان مثال

Name: ANONRA_COOKIE

Content: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Host: .sciencedirect.com

/:Path

Expires رو هم تاریخ یه سال دیگه بزنین!

520dfd181c082_e.png

حالا فایر فکس رو ببندین و دوباره باز کنین و برین ساینسدارکت و به راحتی دانلود کنین!

520dffb260b32_Untitled.png

:cookie manager for google chrome

https://chrome.googl...oehkleeck?hl=en

این آموزش واسه اولین بار توسط خودم تو اینترنت منتشر شده ، کپی برداری واجبه ولی با ذکر منبع!

این روش در حال کامل تر شدن است ، اگر نظر ، ایده ، و یا راهکار بهتری (هر چند کوچک) در ادامه همین تاپیک و اگر مایل نبودید پیغام خصوصی کنید.

v9e1_ekhtesasi.png

thanks a lot

لینک به دیدگاه

salam.bebakhshid in cookie ro az koja bayad begiram?

سلام

کوکی های اسپرینگر در اینجا و کوکی های ساینسدارکت در اینجا قرار داده میشه

لینک به دیدگاه

سلام

من هر کاری کردم نتونستم فعال کنم کوکیو قبلا تونستم همین کارو کا گفتید انجام دادم و هم کش مروگر هم پاک کردم ولی باز هم نشد

بعید میدونم که کوکیش غیر فعال شده باشه

لینک به دیدگاه

من یه چیزی که فمیدم اینکه الان من باید ای پی فعال داشته باشم بعد از کوکی استفاده کنم تا بهم جواب بده یا نیازی به ای پی فعال نیست خواهشا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام

برای import  و export  کوکی ها در فایر فاکس می شه از افزونه  Cookies Export/import استفاده کرد. یکی از مزایای این افزونه این هست که وقتی که تعداد کوکی ها زیاد هست و نمی دونیم کدوم کوکی اصلی هست همه این کوکی ها رو تو یه فایل متنی ذخیره می کنه و به راحتی می تونیم این فایل رو تو هر کامپیوتر دیگه ای باز گردانی کنیم.

فقط حیف شد که www.tandfonline.com علاوه بر کوکی ip رو هم چک می کنه و این روش جواب نمی ده

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.