{اختصاصی انجمن} دسترسی پرسرعت و عالی به ساینسداریکت به کمک کوکی ها

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 163
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

یه چند وقتی بود میخواستم با استفاده از کوکی ها دسترسی به ieee رو امکان پذیر کنم اما چون سایت ieee هر بار ip رو چک میکنه حتی با وارد کردن کوکیهای جعلی هم جواب نمیده اما روی ساینسدارکت چک کردم خیلی عالی جواب داد.   خب ما با مرورگر فایرفکس کار می کنیم، افزونه + Cookies Manager رو دانلود و نصب کنین. حالا کلیدهای ترکیبی Ctrl+shift+DEL رو بزنین و حافظه مرورگر رو کامل پاک کنین. از منوی web developer ، + Cookies Manager رو باز کنین:         خب حالا کوکی هایی که در بخش پسوردها گرفته اید را

با پروکسی یا هر روش دیگه ساینسدارکت رو باز کنین ، چون اکثر پروکسی ها سرعت خوبی ندارن لازم نیس صفحه کامل لود شه فقط در حد 4،5 ثانیه که کوکیها ریخته بشن . افزونه رو باز کنین و محتوای کوکی ANONRA_COOKIE رو وردارین یا زمان انقضاشو به سال آینده تغییر بدین ، بعدش پروکسی رو ببندین واسه همیشه به sciencedirect با سرعت عالی دسترسی داشته باشین

قدیما عمر کوکی را بالا می ذاشتن، اما الان دیگه اینطور نیست. عمر کوکی را معمولا با session ها تعیین می کنند و البته خود session هم عمرش تعیین شده است. کوکی امکان سوء استفاده داره (جدا از این مطلبی که دوستان فرمودند). انقضای هر کدوم بالطبع باعث از بین رفتن کوکی میشه. و از اونجا که عمر sassion ها خیلی پایین تره با از بین رفتنش مرورگر نمی تونه شماره ولید به سرور بده بنابراین اون کوکی از بین میره و سرور شماره جدید برای کوکی لحاظ می کنه.. در چنین مواردی عمر کوکی برای شخص اولیه بیشتر از بقیه استفاده کن

کار نمیکنن چرا؟

کاربر "سفیر" زحمت کشیدن کوکی ها رو اینجا میذارن:

https://forums.weare.ir/index.php/topic/15485-کوکی-برای-ساینس‌دایرکت/

من همینجا از ایشون تشکر میکنم @};-

لینک ارسال

کاش حداقل برای کوکی های اشپرینگر دوام لازم رو داشت اینارو نمیتونم دانلود کنم

واسه اسپرینگر دوام بالایی داره ظاهرا

لینک ارسال

یه چند وقتی بود میخواستم با استفاده از کوکی ها دسترسی به ieee رو امکان پذیر کنم اما چون سایت ieee هر بار ip رو چک میکنه حتی با وارد کردن کوکیهای جعلی هم جواب نمیده اما روی ساینسدارکت چک کردم خیلی عالی جواب داد.

خب ما با مرورگر فایرفکس کار می کنیم، افزونه + Cookies Manager رو دانلود و نصب کنین. حالا کلیدهای ترکیبی Ctrl+shift+DEL رو بزنین و حافظه مرورگر رو کامل پاک کنین. از منوی web developer ، + Cookies Manager رو باز کنین:

520dfa76be031_3.png

خب حالا کوکی هایی که در بخش پسوردها گرفته اید را وارد کنید. بعنوان مثال

Name: ANONRA_COOKIE

Content: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Host: .sciencedirect.com

/:Path

Expires رو هم تاریخ یه سال دیگه بزنین!

520dfd181c082_e.png

حالا فایر فکس رو ببندین و دوباره باز کنین و برین ساینسدارکت و به راحتی دانلود کنین!

520dffb260b32_Untitled.png

:cookie manager for google chrome

این آموزش واسه اولین بار توسط خودم تو اینترنت منتشر شده ، کپی برداری واجبه ولی با ذکر منبع!

این روش در حال کامل تر شدن است ، اگر نظر ، ایده ، و یا راهکار بهتری (هر چند کوچک) در ادامه همین تاپیک و اگر مایل نبودید پیغام خصوصی کنید.

v9e1_ekhtesasi.png

سلام niktaz69 .من تمام مراحلی که گفته شده را رفتم.اما در web developer ،وجود ندارد cookies manager .چه باید کنم ؟لطفا راهنمایی کنید.

لینک ارسال

سلام niktaz69 .من تمام مراحلی که گفته شده را رفتم.اما در web developer ،وجود ندارد cookies manager .چه باید کنم ؟لطفا راهنمایی کنید.

احتمالا ورژن فایر فاکستون قدیمی باشه ، آپدیتش کنین

لینک ارسال

همه چیز update هست!!!بسیار نیاز دارم.

اگه مشکلتون هنوز رفع نشده پیغام خصوصی بدین تا بررسی کنم

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

آقا ما هم ایضا بر نوبه خود لازم دیدیم بسیار بسیار تشکر و قدردانی نماییم :)]] برا ما هم جواب داد

یه دعای خیر کنین ، واسه 100 سال اینور و اونورمون کفایت می کنه!

لینک ارسال

ممنون عالیه

لطفا نحوه وارد کردن تو گوگل کروم هم توضیح بدید من کوکی منیجر رو نصب کردم ولی نمیشه تاریخ رو عوض کرد و در کل عمل نمیکنه

لینک ارسال

آقا ممنون

جواب میده اساسی!

کاش اون هایی که هم purchase ی بود می شد :(]]

دستت درد نکنه خیر از جوونیت ببینی

با تشکر

لینک ارسال

دمت گرم برای من هم کار کرد ولی به نظرم کمی تغییر کرده مثلا در ورژن 24 موزیلا بعد از نصب باید روی تلبار راست کلیک و از customize ایکن برنامه انتخاب و بکشیم و قرار بدیم روی تلبار چون من در قسمت web developer گزینه برنامه ندیدم

باز هم تشکر فراوان عزیز @};-=D>

لینک ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.