جعل نامه از طرف سردار سلیمانی با سرویس ترجمه گوگل!


mustafa

ارسال های توصیه شده

در ادامه شایعه و دروغ‌پراکنی‌های رسانه های صهیونیستی و عربی درباره حوادث سوریه، سایت العربیه وابسته به خاندان آل سعود بعد از مطرح نمودن سلسله دروغ‌هایی در باب موضوعات مختلف، و نیز از جمله دروغ سه ماه پیش مبنی بر شهادت سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس در انفجار ساختمان سازمان اطلاعات و امنیت ملی سوریه؛ اکنون در تازه‌ترین اقدام خود در دروغ پردازی ناشیانه و شاخ دار دست به جعل نامه ای تحت عنوان سردار سلیمانی زده است.

 

در خبری که پنجشنبه 13 مهر 91 بر روی صفحه‌ی اصلی این سایت قرار گرفت این طور وانمود شده است که سپاه قدس ایران در حال ارسال و تجهیز سوریه به سلاح‌های شیمیایی و بیولوژیکی است.

 

در این خبر، نامه ای به عنوان سندی محرمانه منتشر شده است، که به ادعای العربیه از طرف سردار سلیمانی به بشار اسد رئیس جمهور سوریه ارسال شده است. که در آن سردار سلیمانی خبر از ارسال کارشناسانی برای نصب کلاهک‌های شیمیایی و بیولوژیکی می‌دهد!

 

این سایت برای اثبات دروغ ساخته ذهن خود دست به جعل نامه ای سراسر اشتباه زده است. در این نامه که تصویر آن را ذیل مشاهده می‌نمایید از آرم ارتش جمهوری اسلامی بجای آرم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استفاده شده است! همچنین به وضوح یک سربرگ مبتدیانه و ساختگی برای متن نامه انتخاب شده است. اما این همه‌ی گاف های این رسانه‌ی به اصلاح بین‌المللی در راستای رسالت دروغ پردازی و تشویش افکار ملت‌های منطقه نیست. متن فارسی نامه به وسیله سرویس ترجمه گوگل (Google Translate) تهیه شده است!

 

متن نامه به قدری دارای اشتباه بوده که یک کودک دبستانی هم قادر به تشخیص اشتباهات دستور زبانی و معنایی آن است.

 

39477_538.jpg

 

سؤال که باید به آن پاسخ داد این است که آیا ملت‌های منطقه که هر روز تحت بمباران رسانه های دروغ پردازی چون العربیه و الجزیره قرار می‌گیرند آیا قادر خواهند بود تصویری واقعی از اوضاع منطقه و مواضع کشور های مختلف بدست آورند؟ شبکه‌ی رسانه ایی ارتجاع منطقه و صهیونیست بین‌الملل در راستای کانالیزه کردن اخبار به هر طریق مانع از گردش آزاد اخبار و اطلاعات سوریه می‌شوند و به عنوان نمونه دسترسی ماهواره ای به شبکه های جبه مقاومت را قطع نموده‌اند.

 

تصویر درج این خبر در العربیه:

39483_991.jpg

 

39478_754.jpg

 

این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که جبهه‌ی ضد مقاومت تاب خبر های روشنگرانه را ندارد تا آن جا که اخیرا رو به تهدید و ترور خبرنگاران رسانه های مقاومت آورده‌اند.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.