صهیونیست‌ها با توهین به اسلام غرب را مقابل مسلمانان قرار می‌دهند


mustafa

ارسال های توصیه شده

13910716000199_PhotoA.jpg

 

جیمز ثرینگ فعال صلح در انگلیس در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل فارس در خصوص اهانت فیلم ساز آمریکایی به پیامبر اسلام گفت: توهین به پیامبر اسلام (ص) اقدامی هماهنگ شده با صهیونیستهای افراطی است.

شکی نیست که آنها این «برخورد تمدن ها»ی تصنعی را به راه انداخته اند تا غرب را در مقابل اسلام قرار دهند.

بخشی از این استراتژی به منظور برانگیختن خشم مسلمانان است تا از اتهام شروع خشنوت از جانب صهیونیستها آنها اجتناب شود.

آنها باید این اقدام را مخفیانه و با ظاهرسازی متفاوت انجام دهند که البته شواهدی علنی متوجه آنهاست: فیلم ساز آمریکایی یک صهیونیست است؛ ناشر مجله فرانسوی یک صهیونیست است و کاریکاتوریست دانمارکی هم یک صهیونیست بود.

این استراتژی از سال 1990 بوسیله نومحافظه کاران در واشنگتن که به دنبال وسیله ای برای برانگیختن آمریکا و غرب علیه اسلام بودند،ایجاد شد تا با این ترفند قدرت نظامی آمریکا برای دفاع از مناطق تحت محاصره صهیونیست ها را به دست بیاورند.

13910703172243305_PhotoL.jpg

چرا این عقیده ضروری به نظر می رسید؟ به دلیل جنایات صهیونیست ها علیه فلسطینیان و هتک حرمت بیت المقدس؛ اشغالگران غیرقانونی فلسطین از مجازات و تلافی از سوی کشورهای اسلامی هراس داشته و فریاد کمک برآوردند.

این استراتژی در سند نو محافظه کاران پنهان شده تحت عنوان «بازسازی دفاعی آمریکا» نوشته «دونالد کاگان»،«پال ولفویتز» و همکاران خلاصه شده است؛این سند به طور کلی کشورهای مسلمان را به عنوان تهدیدی برای غرب به تصویر می کشد.هفت کشور برای حمله سیاسی و نظامی مشخص شده اند:عراق،افغانستان،لیبی،ایران،سودان،سومالی و یمن.

13910712170800468_PhotoL.jpg

این استراتژی برای شروع به حادثه ای با برچسب اسلامی نیاز داشت؛ به اذعان«ریچارد پرل»که به طرز ننگینی اعتماد «پال ولفویتز» را جلب کرد؛(به کتاب «کشیش های عالی جنگ» نوشته میشل کولین پیپر مراجعه کنید) این اتفاق، حادثه یازده سپتامبر بود. که ممکن است بر اساس فیلم ویدئویی «اسامه بن لادن» از سرزنش کردن سازمان تجارت جهانی برای چرخاندن بازوی حمایتی اش در تعامل با کشورهای توسعه یافته در جهت کمک به شرکت های آمریکایی بوده باشد.

در این ویدئو همچنین از ظلم و ستم به فلسطینیان و هتک حرمت بیت المقدس توسط کافران ابراز نگرانی شده بود. با این وجود مجموعه ای از وقایع بود که رئیس جمهور آمریکا را به جنگ با افغانستان واداشت؛ در حالی که هیچ مدرک قابل قبولی از دست داشتن بن لادن دراین حملات وجود نداشت.

131712750_PhotoL.jpg

ما شواهدی از ردپای صهیونیستها در حادثه 11 سپتامبر داریم: اسرائیلی های رقصان؛ بیمه ساختمان های تجارت جهانی توسط مستاجر صهیونیست«لری سیلوراستاین»؛ مواد منفجره تخریب آماده به ویژه در ساختمان 7؛ تمایل سیلوراستاین به بازسازی سایت و نگرانی او از اینکه پنبه های نسوز تخریب معمولی را بسیار سنگین کرده است؛مشارکت«خاخام دون ضاخیم» همکار سیلوراستاین در تجهیزات هدایت هواپیما؛ و همکاری آنها با لابی صهیونیستی در «کاپیتول هیل»؛ «کریستول»،«لیبرمن»،«کیسینجر»،«پایپز»،«آبرامز»،«لی بی»،«فی ت»،«برونفمن»،«روچیلد» و دیگران.

همکاران آنها در رسانه ها؛ «کروتامر»،«مرداک»،«زوکرمن» و«مون». کریستول و دیگران با نفوذ نسبتا زیادی در رسانه های دیکتاتوروار آمریکایی،قادر بودند داستانی هماهنگ از دست داشتن 19 مسلمان در حادثه 11 سپتامبر به تصویر بکشند که حقیقت را از بررسی های دقیق تر پنهان نگه داشت.

این حادثه حتی در زیربنای حمله به عراق هم مورد استفاده قرار گرفت.

تمامی این شواهد نشان دهنده این حقیقت است که بدون شک لابی صهیونیستی پشت حادثه 11 سپتامبر قرار داشت و آنها انگیزه،قدرت و حفاظت های لازم را برای انتشار افترا و توهین های بیشتر به مقدسات و هنجارهای فرهنگی مسلمانان در اختیار دارند.

من این مدارک را به دوستان خاص خود در پارلمان انگلیس داده و از آنها می خواهم موافقت خود را بامشارکت در افشا و انتشار حقیقت اعلام کنند.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.