• 0

احسان، niktaz69، سفیر، دوست، گل...رز و ...

saeidehamedan

سوال

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

ان شاءالله خدا همتون رو خیر بده

چون تعداد زیاده و برای پرهیز از فراموشی همگی نوشتم

اجرتون با خدا

موفق باشید و سربلند @};-  @};- 

لینک به دیدگاه
  • 0

من هم از این دوستان عزیز تشکر میکنم

سیروان ، البرز ،اشک و Reza رو هم اضافه کنید که پاسخگوی همیشه حاضر به درخواست ها هستن @};- @};-

ویرایش شده توسط heavenly
لینک به دیدگاه
  • 0

من هم از این دوستان عزیز تشکر میکنم

سیروان ، البرز ،اشک و Reza رو هم اضافه کنید که پاسخگوی همیشه حاضر به درخواست ها هستن @};- @};-

بله کاملا درسته و حق با شماست

دوستان زیادی می توانند در بین این افراد قرار بگیرند که نمیشود اسم همه آنها را آورد

از زمانی که من به این فروم آمدم تا به الان واقعا خیلی ها به این انجمن کمک کردند و تا آنجایی که حافظه ام مرا یاری می کند

جا داره از دوستان خوبی مثل دوست عزیز و بسیار خوبم ایمان، gole1done، Oracle، Puya، aa1343، bahare، jh3113 و خیلی های دیگر هم در کنار دوستان عزیزی که شما فرمودید نام برده شود

حقیقت این است که انجمن امروز ما به تلاشهای همه این عزیزان مربوط می شود و فقط حاصل دسترنج افراد جدیدتر نمی باشد

متشکرم

لینک به دیدگاه
  • 0

از همه ممنونم @};- @};- @};- از بزرگای انجمن هم کمال سپاس را دارم :x :x :x

ما که فقط مقاله ها رو گرفتیم یکی بیاد بخونشون =))

انشالله خیر دنیا و آخرت رو ببرید =D> =D>

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام علیکم و رحمت الله.....

حاج یونس رو از قلم نندازید!!!

یاد حاج علی عزیز رو هم گرامی میداریم......شادی رفتگان این جمع

فاتحه مع صلوااااااااااات!!!!!!!!!

=D>کاملا حق با شماست

یونس را هم باید اضافه کرد الان اسم ایشان یادم اومده

متشکرم

لینک به دیدگاه
  • 0

زحمات این عزیزان جای تقدیر داره اجرزحمت هایی میکشن با خدا

ان شاءالله خدا خیر وسلامت و موفقیت در یکایک لحظه ها نصیبشون کنه

راستی اسم"************سیروان**********"در کنار اسامی سفیر - احسان وniktaz69 بسیار خالیه (کم لطفیه یادی از همه دوستانشه زحمت میکشن نشه-خدا قوت به همشون)

ویرایش شده توسط sarina999
لینک به دیدگاه
  • 0

با سلام

من هم اجازه می خواهم از فضای مهرآمیزی که برادر گرامی saeidehamedan فراهم آوردند تشکر و استفاده کنم و به سهم خودم، اول از بانیان این انجمن، و بعد از یکایک عزیزانی که خالصانه در استمرار و تعالی آن کوشیده اند، مراتب قدرشناسی خود را تقدیم شان کنم. خداوند به همه شان، حاضرین و غایبین، آشنا و ناآشنا، جزای خیر عنایت فرماید.

لینک به دیدگاه
  • 0

با عرض سلام خدمت همگی بزرگوارن

من هم به نوبه ی خود از تمامی دوستانی که در پر بار کردن محتوای این انجمن تلاش می کنند کمال امتنان و تشکر را دارم.

در این بین بایست تشکر ویژه از دوستانی نمود که در زمینه ی آی پی و پورت و یوزر نیم و پسوردها تلاش می نمایند.

اگر نگاهی به درجه محبوبیت این عزیزان داشته باشیم می بینیم که در حق آنها یک کوتاهی صورت گرفته است.

پیشنهادم این است دوستان بزرگوار برای تشکر از زحمات تمام دوستانی که در این عرصه تلاش می نمایند مطالب این بزرگواران را که با مشقت بدست آمده، لایک نمایند.

با سپاس و تشکر از شما بزرگواران

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.