دانلود نرم افزارهای مهندسی و پزشکی و سایر کمیاب از سایت چینی

tavoosi

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز

یک سایت چینی هست که نرم افزارهای تخصصی رشته های مختلف داخلش موجوده اما برای دانلود نیاز به اعتبار داره. راههای افزایش اعتابرش هم مثل اکثر فروم های دیگه هستش یعنی پرداخت پول از طریق پی پال

حالا سوال و پیشنهادی که خدمت دوستان داشتم اگر کسی میتونه پرداخت آنلاین انجام بده به من خبر بده من ممنون میشم

اما خوب در این فاصله که من بتونم پرداخت آنلاینم را انجام بدم به چند تا نرم افزار ازش احتیاج دارم - بررسی کردم با عضویت رایگان امکان دانلود حدود 8-10 تا لینک از سایت هست و اکثر نرم افزارها در بسته های 15 مگی زیپ شدند. البته عضویت زیاد هم خوب خطر بلاک شدن آی پی داره. این بود که فکر کردم از شما دوستان و کاربران عزیز سایت هم کمک بگیرم.

اگر کسی بتونه با عضویت رایگان هر بار 10 تا فایل بگیره که کار من راه بیفته من حاضرم بابت هر فایل 50 امتیاز بهش بدم یعنی هر 10 تا فایل دانلود و آپلود روی اینترنت 500 امتیاز بهش میدم.

اگر کسی بود که مایل به همکاری باشه در تاپیک بعدی اعلام امادگی کنه یا به من پیام خصوصی بده تا هم اسم سایت را بدم و لینک دانلود ها را.

البته برای اینکه زحمت دوستان هم محفوظ باشه در نظر دارم آخر کار فایلها را تحت نام فروم WeAre.ir روی سایت خودمون قرار بدیم.

نمونه نرم افزارهای موجود روی این سایت:

Agilent ADS 2013

Antenna Magus Profesional 4.5.1

Sentaurus TCAD

silvaco TCAD 2010 linux

SynaptiCAD Product Suite v18.00t with medicine

Quartus II 11.0 SP1

Synopsys TCAD Sentaurus_2012.06-SP2

ANSYS Turbo Package Analyzer

ANSYS Electromagnetics 15.0 Suite (x86+x64) + ECAD Translator (x86+x64) 15.0 x86 x64 [2013]

hspice_vH-2013.03-SP1_win

CST Studio Suite 2012

موفق باشید

ویرایش شده توسط دوست
لطفا لینک های دانلودی را روی تاپیک قرار ندهید و فقط پیام خصوصی کنید
لینک به دیدگاه

در حال حاضر  فایل Synopsys TCAD Sentaurus_2013 با 96 پارت برای دانلود انتخاب شده است. اسامی متقاضیان همکاری و شماره دانلود پارت های هر شخص در ادامه پست ها خواهد آمد.

با اتمام دانلود پارت ها - میتوانید مجددا درخواست همکاری بدهید.

با تشکر و ارزوی موفقیت برای شما

SixSigma قرار شد فایلهای 1- 30 را دانولد کنند.

ممنون ازشون

لینک به دیدگاه

نفر اولی که اعلام امادگی کردند (البته مثل همیشه باز نفر اول شدند) جناب SixSigma هستند.

ایشون فایل های یکم تا سی ام را دانلود میکنند.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

یک سایت چینی هست که نرم افزارهای تخصصی رشته های مختلف داخلش موجوده اما برای دانلود نیاز به اعتبار داره. راههای افزایش اعتابرش هم مثل اکثر فروم های دیگه هستش یعنی پرداخت پول از طریق پی پال

حالا سوال و پیشنهادی که خدمت دوستان داشتم اگر کسی میتونه پرداخت آنلاین انجام بده به من خبر بده من ممنون میشم

اما خوب در این فاصله که من بتونم پرداخت آنلاینم را انجام بدم به چند تا نرم افزار ازش احتیاج دارم - بررسی کردم با عضویت رایگان امکان دانلود حدود 8-10 تا لینک از سایت هست و اکثر نرم افزارها در بسته های 15 مگی زیپ شدند. البته عضویت زیاد هم خوب خطر بلاک شدن آی پی داره. این بود که فکر کردم از شما دوستان و کاربران عزیز سایت هم کمک بگیرم.

اگر کسی بتونه با عضویت رایگان هر بار 10 تا فایل بگیره که کار من راه بیفته من حاضرم بابت هر فایل 50 امتیاز بهش بدم یعنی هر 10 تا فایل دانلود و آپلود روی اینترنت 500 امتیاز بهش میدم.

اگر کسی بود که مایل به همکاری باشه در تاپیک بعدی اعلام امادگی کنه یا به من پیام خصوصی بده تا هم اسم سایت را بدم و لینک دانلود ها را.

البته برای اینکه زحمت دوستان هم محفوظ باشه در نظر دارم آخر کار فایلها را تحت نام فروم WeAre.ir روی سایت خودمون قرار بدیم.

Agilent ADS 2013

Sentaurus TCAD

silvaco TCAD 2010 linux

Quartus II 11.0 SP1

ANSYS Electromagnetics 15.0 Suite (x86+x64) + ECAD Translator (x86+x64) 15.0 x86 x64 [2013]

CST Studio Suite 2012

موفق باشید

سلام من حاضرم لطفا به من لینک رو بدید

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

نرم افزار CST Studio Suite 2012 لینک دانلودشو دارم از یه سایت دیگه

امیدوارم به درد بخوره

محتوای مخفی شده
شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید، در صورتی که 1 پاسخ در این موضوع ارسال نمایید.

لینک به دیدگاه

اینم سایتی که این لینکو گذاشته بود

محتوای مخفی شده
شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید، در صورتی که 1 پاسخ در این موضوع ارسال نمایید.

لینک به دیدگاه

اینم سایتی که این لینکو گذاشته بود

از این که اطلاعتتون را در اختیار بقیه قرار میدید بی نهایت سپاسگزارم. @};-

کاش اسم سایتم میذاشتین ما هم استفاده کنیم. :(]]

ویرایش شده توسط *kid
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

http://fileom.com/dvg0u8d0kgg1/Antenna.Magus.v4.5.Professional.cracked.rar

این هم هست ولی اکانت پرمیوم میخواد.البته مشخصه که تست هم نشده که ببینیم درست کار میکنه یا نه

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

Agilent ADS 2013

Sentaurus TCAD

silvaco TCAD 2010 linux

Quartus II 11.0 SP1

CST Studio Suite 2012

موفق باشید

سلام من antenna magus  و ADS , CST اعلام آمادگی می کنم میشه آدرس سایت رو بدید

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.