روشی برای یافتن پرو.ک.سی های رایگان دانشگاهی برای دانلود مقاله

ارسال های توصیه شده

• 4 هفته بعد...

بسیار ممنون، مطلب شما بسیار جالب بود، فقط یک نکته اضافه کنم که ممکن است برخی دانشگاه ها فقط پورت دسترسیشان را تغییر دهند که با نرم افزارهای جستجوی پورت میتونید وضعیت پورت های دیگر را بدست آورید. مثلا پروکسی یکی از دانشگاه های چین در همین سایت اعلام شده بود اما دانشگاه پورت مربوطه را تغییر داده بود و من با یک جستجو بر روی ای پی مربوطه پورت دیگری را شناسایی کردم و راحت مقالات را دانلود میکردم.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 5 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

ممنووووون خیلیییی عالیی بود فقط یوز پاس برا سایت ارو چه جوری بدست بیارم

یا یوز و پاس نمیخواد

میشه اینجوری مثلا از سایت sciencedirect مقاله دانلود کرد

لینک به دیدگاه

ممنووووون خیلیییی عالیی بود فقط یوز پاس برا سایت ارو چه جوری بدست بیارم

یا یوز و پاس نمیخواد

میشه اینجوری مثلا از سایت sciencedirect مقاله دانلود کرد

از این طریق می تونید ip بدست بیارید که بله میشه از ساینس دانلود کرد، این مطلب را بخونید:

https://forums.weare.ir/index.php/topic/2536-3-%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86/

لینک به دیدگاه

خیلی ممنوووون با اموزشی که گذاشتی فهمیدم چیکار کنم

خیلیی ماهییی امیدوارم به هر چی میخوای برسی

کلی مشکلات ما دانشجو ها با این سایت حل میشه خیلی ممنونم

لینک به دیدگاه

الان ip & port ماله سایت یه دانشگاه و پیدا کردم تو manual proxy واردش کردم بعد تو مرورگر مستقیما رفتم تو سایت sciencedirect ولی تو سایت مینویسه شما مهمان هستید login کنید

چیکار کنم مقاله دانلود کنم ؟؟؟؟/

کجا بنویسم جواب بدین چرا کسی جوابمو نمیده

لینک به دیدگاه

الان ip & port ماله سایت یه دانشگاه و پیدا کردم تو manual proxy واردش کردم بعد تو مرورگر مستقیما رفتم تو سایت sciencedirect ولی تو سایت مینویسه شما مهمان هستید login کنید

تا جایی که من میدونم اگر تنظیمات ip & port را درست انجام دادید و سایت sciencedirect را میتونید مشاهده کنید، یعنی پورت مربوطه به این سایت دسترسی داره

مقاله مورد نظر خودتون را سرچ کنید اگه قابل دانلود نیست یعنی اون دانشگاه این مجله را خریداری نکرده، باید ip & port دیگری را امتحان کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این آی پی و پورتی که از یه دانشگاه بدست میارین الزاما واسه ساینس دایرکت کار نمیکنه

بعضی از دانشگاهها ساینس دایرکت تو دیتا بیسشون نیست

مشکل شما دو حالت داره

1- یا دانشگاهی که آی پیش رو یدست آوردین ساینس دایرکت رو ساپورت نمینه

2- وقتی شما با آی پی و پورت وارد سایت سانیس دایرکت میشین ، خود سایت اتومات تشخیص میده که شما مثلا از دانشگاه پکن هستین ( با توجه به آی پی که دستی وارد کردین ) نیازی به login کردن نیست همین طوری هم میشه مقاله مد نظرتون رو دانلود کنین

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.