درخواست اکانت کامل proquest

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

من دنبال یه پسورد دانشگاهی یا ... برای دسترسی کامل به تمام پایان نامه های پروکوست به خصوص در رشته مدیریت هستم

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

فکر نکنم دانشگاهی با دسترسی کامل باشه. البته اگه اشتباه میکنم دیگر دوستان تصحیح کنن

شما که همه تز ها رو نمی خواین!!! پس بهتره از پسوردهای عمومی و vip استفاده کنید، اگر موفق به دانلود تزی نشدید اون رو درخواست بدید تا اعضای فعال انجمن بررسیش کنن.

ویرایش شده توسط سیروان
لینک به دیدگاه

منظور بنده هم این نبود که همه پایان نامه ها رو باز کنه

اما با این یوزر و پسوردهای که تو سایت هست 80 درصد پایان نامه ها بسته است.

من دنبال یه اکانت می گردم که اکثر پایان نامه ها رو باز کنه 

لینک به دیدگاه

ممنون از اینکه اطلاع دادین کدوم دانشگاه ها بهترین دسترسی رو دارن ولی من به این دانشگاه ها دسترسی ندارم. لطفا یوزر و پسورد یکی از این دانشگاه ها رو بذارید تو بخش خرید و فروش تا من بتونم دسترسی پیدا کنم

بازم ممنون 

لینک به دیدگاه

منظور بنده هم این نبود که همه پایان نامه ها رو باز کنه

اما با این یوزر و پسوردهای که تو سایت هست 80 درصد پایان نامه ها بسته است.

من دنبال یه اکانت می گردم که اکثر پایان نامه ها رو باز کنه 

با سلام

فضولی نباشه ولی خیلی مایلم بدونم که اکثر پایان نامه های پروکوئست به چه درد شما می خوره؟ ظاهراً فارغ التحصیل هم هستید.

اینو از این جهت می پرسم که من خودم که سالهای بسیار طولانی است که با منابع علمی سروکار دارم، تعداد پایان نامه هایی که تا به حال برای کار خودم به آن ها نیاز پیدا کرده ام شاید از تعداد انگشتان دو دست تجاوز نکرده باشه. اگه پایان نامه های پروکوئست کاربرد دیگه ای هم داره که ما نمی دونیم، لطفاً راهنمایی کنین.

لینک به دیدگاه

با سلام

فضولی نباشه ولی خیلی مایلم بدونم که اکثر پایان نامه های پروکوئست به چه درد شما می خوره؟ ظاهراً فارغ التحصیل هم هستید.

اینو از این جهت می پرسم که من خودم که سالهای بسیار طولانی است که با منابع علمی سروکار دارم، تعداد پایان نامه هایی که تا به حال برای کار خودم به آن ها نیاز پیدا کرده ام شاید از تعداد انگشتان دو دست تجاوز نکرده باشه. اگه پایان نامه های پروکوئست کاربرد دیگه ای هم داره که ما نمی دونیم، لطفاً راهنمایی کنین.

در تایید فرمایش جناب البرز عرض کنم، پایان نامه هم منبعی از منابع یک تحقیق هست که برخلاف مقاله دارای موضوع نسبتا کلی بوده و در زمان خود سعی دارد حرف تازه ای برای گفتن داشته باشد! و معمولا محققین به نتایج آن استناد کرده و یا پیشنهادهای اون رو ادامه میدن... حالا در دنیای پر هیاهوی پژوهش و با موضوع های متنوع پژوهشی در یک رشته مشخص، پیدا کردن یک پایان نامه هم جهت با موضوع و یا روش تحقیق فعلی شما در موضوعی مشابه، معمولا کار چندان ساده ای نبوده و یک محقق غالبا به تعداد اندکی پایان نامه برای استناد و یا مطالعه نیاز پیدا می کند... تجربه سالهای طولانی جناب البرز در امر تحقیق هم موید این مطلب هست.

ویرایش شده توسط سیروان
لینک به دیدگاه

البته باید یک مسئله را در نظر گرفت:

بعضی اوقات با دیتابس بالایی از پروکوئست هم لاگین میکنی اما میبینی برخی از پایان نامه هایی که به نظرت خیلی باارزش و مرتبط اند، متن کاملش رو نداره!!!

اون موقع است که بدجور ضدحال می خوری :)

لینک به دیدگاه

ممنون از اینکه اطلاع دادین کدوم دانشگاه ها بهترین دسترسی رو دارن ولی من به این دانشگاه ها دسترسی ندارم. لطفا یوزر و پسورد یکی از این دانشگاه ها رو بذارید تو بخش خرید و فروش تا من بتونم دسترسی پیدا کنم

بازم ممنون 

من فعلا اکانت این دو دانشگاه رو ندارم ولی منتقل میکنم به عزیزانی که قبلا اکانت این دو دانشگاه رو گذاشتن.

لینک به دیدگاه

البته باید یک مسئله را در نظر گرفت:

بعضی اوقات با دیتابس بالایی از پروکوئست هم لاگین میکنی اما میبینی برخی از پایان نامه هایی که به نظرت خیلی باارزش و مرتبط اند، متن کاملش رو نداره!!!

اون موقع است که بدجور ضدحال می خوری :)

حق با شماست دوست عزیز

پوشش تعداد دیتابیس بالا، ملاکی برای سطح دسترسی خوب به یک دیتابیس خاص (مثل: ProQuest Dissertations & Theses) نیست!

حالا مطمئن هم شدیم یک دانشگاه به تعداد بالایی تز در دیتابیس ProQuest Dissertations & Theses دسترسی داره... در هر حالا این امکان هست که به پایان نامه های مورد نیاز شما دسترسی نداشته باشه... البته فکر کنم همه تز ها هم آنلاین نباشن! :)

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • WwW باز شد و قفل شد در موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.