weare & فیلترینگ!!!

niktaz69

ارسال های توصیه شده

میگم ادبیاتت ضعیفه تو میگی نه! ... بفرما:

برنامه نویس اصلی لطف کردن و آخرین ورژن سخت افزاری رو به من و شما دادن...

در مورد نسخه نرم افزاری چی؟! آپدیت و رفع باگ نیاز نیست؟!! ...

اصلا فکر کنم مشکل از شما نباشه! مشکل از ادبیات پارسیه  :-j

نرم افزاری که نیاز نیست ، خودش برام بروز رسانیش میکنه یوزر پسمو داره :)]]@};-

لینک به دیدگاه

نرم افزاری که نیاز نیست ، خودش برام بروز رسانیش میکنه یوزر پسمو داره :)]]@};-

کجا من گفتم نرم افزاری نیازه؟!...  :|

بله، خودش یوزر پس نسخه نرم افزاری مونو داره و برامون بروزرسانی میکنه، اما به یه شرط خیلی مهم:: مراجعه کنیم بهش  :x

من باید یه فکر جدی کنم برای تقویت ادبیاتت سرفراز!  :>

لینک به دیدگاه

کجا من گفتم نرم افزاری نیازه؟!...  :|

بله، خودش یوزر پس نسخه نرم افزاری مونو داره و برامون بروزرسانی میکنه، اما به یه شرط خیلی مهم:: مراجعه کنیم بهش  :x

من باید یه فکر جدی کنم برای تقویت ادبیاتت سرفراز!  :>

باشه امسال فرصت داری که تقویتم کنی ، فردا که تعطیلم چون پس فردا که 28 اسفنده و تعطیل رسمیه و فردا میشه بین التعطیلین ،  می مونه 5شنبه که روز آخر و نمیشه ، بنابراین فرصتی نداری :>

پس برم و خوش باشم و دمی به شادمانی بگذارم :)):)]]

لینک به دیدگاه

دعوا نکنین هر دو تون رو آسفالت کنم مشکل فیلترینگ هم خود به خود برطرف میشه چه برسه به بقیه مشکلات !

:)) ،  میبینم که بازم به آسفالت کردن رو آوردی !!! :> چیشد گفته بودی که نمیخوام :-? 

لینک به دیدگاه

:))  مگه میشه ترک کرد آخه؟

نه خودت بگو  :>

ها نووووشه :)) ، اصلا روایت داریم که روزی که تعداد آسفالتات با روز قبل برابر باشه اون روز یا روز نبوده یا آسفالت بودی

لینک به دیدگاه

ها نووووشه :)) ، اصلا روایت داریم که روزی که تعداد آسفالتات با روز قبل برابر باشه اون روز یا روز نبوده یا آسفالت بودی

امروز کسی رو آسفالت نکردم

چکار کنم ؟ 

میگم سیروان که ترسید رفت ادبیات بخونه :))

الان خودمم و خودت 

حاضری؟

لینک به دیدگاه

امروز کسی رو آسفالت نکردم

چکار کنم ؟ 

میگم سیروان که ترسید رفت ادبیات بخونه :))

الان خودمم و خودت 

حاضری؟

یعنی من امتیاز منفی بخورمــــــــــــم ! /:)  اگه امتیاز منفی بخورم که sarbezir3 میشم :)) :)) :>  پس را نداره ، ناچارا اگه اصرار کنی مجبورم یدونه موشک زمین به هوا بعد دوباره به زمین بفرستم که آسفالتت کنه :-:>

لینک به دیدگاه

یعنی من امتیاز منفی بخورمــــــــــــم ! /:)  اگه امتیاز منفی بخورم که sarbezir3 میشم :)) :)) :>  پس را نداره ، ناچارا اگه اصرار کنی مجبورم یدونه موشک زمین به هوا بعد دوباره به زمین بفرستم که آسفالتت کنه :-:>

امتیاز منفی بنوش راه نداره؟

نه مث اینکه باید کارگاهو راه اندازیش کنم

دلت هوس یه آسفالت ناجور در دمای 200 درجه کرده :>

لینک به دیدگاه

امتیاز منفی بنوش راه نداره؟

نه مث اینکه باید کارگاهو راه اندازیش کنم

دلت هوس یه آسفالت ناجور در دمای 200 درجه کرده :>

نه نوووشه ، اصلا راه نداره ، بزار یکم بگردم یه 3،4 تا گزینه آسفالت پیدا میکنم که امتیازت مثبتر بشه :))

لینک به دیدگاه

نه نوووشه ، اصلا راه نداره ، بزار یکم بگردم یه 3،4 تا گزینه آسفالت پیدا میکنم که امتیازت مثبتر بشه :))

b-(

گزینه که زیاده ولی خوب امروز راه دست تو بودی :))  :>

لینک به دیدگاه

b-(

گزینه که زیاده ولی خوب امروز راه دست تو بودی :))  :>

این شب قبل از چهارشنبه سوری توپت خیلی پره ، نکنه به فناوری جدیدی دسیافتی دنبال نمونه میگردی که کیفیت آسفالت بسنجی  :)) 

همینجا بگم که هر که با من در افتاد  ورافتاد بعد له شد بعدش آسفالت شد ، موردی نداشتم که بعد از درافتادن بلند شده باشه رفته باشه :)):>

لینک به دیدگاه

استاد ادبیات کجا رفتن میخواستم شب قبل از 4شنبه سوری بهش تبریک و تهنیت( فک کنم درست نوشته باشم) عرض کنم :-?:-?

لینک به دیدگاه

این شب قبل از چهارشنبه سوری توپت خیلی پره ، نکنه به فناوری جدیدی دسیافتی دنبال نمونه میگردی که کیفیت آسفالت بسنجی  :))

همینجا بگم که هر که با من در افتاد  ورافتاد بعد له شد بعدش آسفالت شد ، موردی نداشتم که بعد از درافتادن بلند شده باشه رفته باشه :)):>

دقیقا چون میخوام آسفالتم قابلیت های تو رو داشته باشه میخوام آسفالتت کنم دیگه 

خوب فهمیدی

الان من که  بات در نیفتادم 

من لهت کردم الان آسفالت شدی خودت بیخبری :>

لینک به دیدگاه

استاد ادبیات کجا رفتن میخواستم شب قبل از 4شنبه سوری بهش تبریک و تهنیت( فک کنم درست نوشته باشم) عرض کنم :-?:-?

استاد ادبیات رفتن با موشک های سرفراز به آسفالت برگردن :>

لینک به دیدگاه

دقیقا چون میخوام آسفالتم قابلیت های تو رو داشته باشه میخوام آسفالتت کنم دیگه 

خوب فهمیدی

الان من که  بات در نیفتادم 

من لهت کردم الان آسفالت شدی خودت بیخبری :>

من آسفالتم!!! نکنه خیام گرفتی آسفالت کردی ؟ چون اونم ادعا sarfraz3 بودن میکرد :)):-j

لینک به دیدگاه

دوستان بحث های مفیدتون که تموم شد، لا اقل یه ویدیوی قشنگ بذارید فردا صبح لذتشو ببریم. خطاب اصلی به سرفراز! :)

من که الان اینو می نویسم نمیدونم خوابم یا بیدار!!!  I-)  در مورد شما هم درک نمی کنم، شیفت شبید احتمالا!  8-}

لینک به دیدگاه

دوستان بحث های مفیدتون که تموم شد، لا اقل یه ویدیوی قشنگ بذارید فردا صبح لذتشو ببریم. خطاب اصلی به سرفراز! :)

من که الان اینو می نویسم نمیدونم خوابم یا بیدار!!!  I-)  در مورد شما هم درک نمی کنم، شیفت شبید احتمالا!  8-}

ای بابا فیلم واسه چی ؟!! بیا خودم به صورت سه بعدی برات تعریف میکنم با جلوه های ویژه :)):>

لینک به دیدگاه

ای بابا فیلم واسه چی ؟!! بیا خودم به صورت سه بعدی برات تعریف میکنم با جلوه های ویژه :)):>

خب الان من اومدم! فیلم که نذاشتی!

3 بعدی هم چیزی تعریف نکردی جناب خیام  :x

ولی دیگه مهم نیست! نمیخواد به خودت زحمت بدی... میرم همون آسفالت کفی رو یه بار دیگه نگاه میکنم، بازم جاداره دیدنش  :))

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.