ایده‌ای که انگشتان دست را به صفحه کلید تبدیل می‌کند

ارسال های توصیه شده

شرکت کره‌ای سامسونگ که با ساعت هوشمند گلکسی‌گیر به طور رسمی فعالیت‌ خود را در تولید گجت‌های پوشیدنی آغاز کرده، بتازگی پتنتی را به ثبت رساند که به نظر می‌رسد، قسمتی از پروژه جدید سامسونگ یعنی عینک هوشمند این شرکت است.

post-12289-0-35594500-1395134473_thumb.jpg

جزئیات این پتنت نشان می دهد سامسونگ قصد دارد در عینک هوشمندش یا همان سامسونگ گلس از بند انگشتان به عنوان یک کیبورد واقعیت مجازی استفاده کند.

سامسونگ در کنار این پتنت، تصویری را نیز ارائه داده که در آن هر یک از انگشتان وظیفه وارد کردن سه تا چهار حرف انگلیسی را برعهده دارند. سامسونگ قصد دارد برای نحوه عملکرد این فناوری یک حسگر روی دوربین این عینک تعبیه کند که با انگشتان دست کاربر سازگاری دارد و می تواند حرکات آن را ثبت کند. با توجه به این که تاکنون هیج طرح مناسب و نهایی برای صفحه کلید عینک های هوشمند ثبت نشده و تبدیل صوت به متن نیز با مشکلات فراوانی روبه روست، به نظر می رسد این طرح آینده خوبی را برای گجت های پوشیدنی رقم بزند

لینک به دیدگاه

صحیح است ، خیلی جالبه ، حالا چیزایی که قولشو داده بودی آوردی ؟ :-?:>

سلام. ببخشید چه چیز هایی من قول اش را داده بودم؟؟؟ فکر کنم اشتباه گرفتید؟ 8-}

لینک به دیدگاه

سلام. ببخشید چه چیز هایی من قول اش را داده بودم؟؟؟ فکر کنم اشتباه گرفتید؟ 8-}

نه اون قسمت دومش با جناب RZ171 بودم :-bd

لینک به دیدگاه

صحیح است ، خیلی جالبه ، حالا چیزایی که قولشو داده بودی آوردی ؟ :-?:>

سلام sarfrazi، خوبی؟؟؟

چیو قول داده بودم واست بیارم؟؟؟  :))  ازون تفنگا منظورته؟؟؟؟

بچه جون نبینم امشب تو کوچه خیابون مشغول ترکوندن دل ملت باشیا!!!  :-j

لینک به دیدگاه

سلام sarfrazi، خوبی؟؟؟

چیو قول داده بودم واست بیارم؟؟؟  :))  ازون تفنگا منظورته؟؟؟؟

بچه جون نبینم امشب تو کوچه خیابون مشغول ترکوندن دل ملت باشیا!!!  :-j

قربونت ، یعنی اون بوستان که بودی ما را هیچ تحفه ای نیاوردی ! :-?  نکنه بوی گل چنان مستت کرد که دامن از دست برفت :))  این همه مشخصاتش بهت دادم گفتم همون مدلی باشه بهت گفتم که برای چی میخوام :-:>

لینک به دیدگاه

قربونت ، یعنی اون بوستان که بودی ما را هیچ تحفه ای نیاوردی ! :-?  نکنه بوی گل چنان مستت کرد که دامن از دست برفت :))  این همه مشخصاتش بهت دادم گفتم همون مدلی باشه بهت گفتم که برای چی میخوام :-

این چیزا واست خطرناکه، إإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإ  :-?

لینک به دیدگاه

این چیزا واست خطرناکه، إإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإ  :-?

:-? واسه من خطرناکه !!! آیا ترا ز احوال من آگاهی ندادم :))

لینک به دیدگاه

:-? واسه من خطرناکه !!! آیا ترا ز احوال من آگاهی ندادم :))

این چن وقته نبودم زدی تو خط شعرو شاعریاااااااااااااااااا  :))  سرافرازااااااااااااااااا  :-

لینک به دیدگاه

این چن وقته نبودم زدی تو خط شعرو شاعریاااااااااااااااااا  :))  سرافرازااااااااااااااااا  :-

:)):>  نبودی منم رفتم به بروبچ گفتم بیان ، مولوی و حافظ و خیام و ... اومدن الان داریم کتاب جدید مینویسیم بنام sarfraz نامه در 3 جلد :)) :))

لینک به دیدگاه

:)):>  نبودی منم رفتم به بروبچ گفتم بیان ، مولوی و حافظ و خیام و ... اومدن الان داریم کتاب جدید مینویسیم بنام sarfraz نامه در 3 جلد :)) :))

عالیه، یادت باشه تقدیمش کنی به منااااااااااااا

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.