هنگام گیرکردن ... !!!

ارسال های توصیه شده

هنگام گیرکردن در دستشویی چه می کنید؟!

شهروند زندانی:  سعی می کند با یک قاشق چایخوری دیوار دستشویی را خراب کند تا بتوان از مسیر فاضلاب فرار کند!

شهروند روشنفکر: از وقت به دست آمده نهایت استفاده را می کند و از داخل تبلتش مشغول خواندنِ  ایبوکِ «جامعه باز و دشمنان آن» (کارل پوپر) می شود!

شهروند روشنفکر نما: یک گوشه ای می نشیند و سیگار می کشد!

شهروند شاعر: شعر می سراید؛ «سمن بویان غبار غم چو بنشینند بنشانند / و با این بو اگر  در پشت در مانند، درمانند!»

شهروندن فرهیخته: در هر شرایطی به فرهنگ سازی فکر می کند. از داخل کلاسورش یک روان نویس مشکی درمی آورد و با خط نستعلیق روی در دستشویی می نویسد: ای دوست، بعد از هر فشار و کِش مکش لطفا سیفون بالای سرت را بکش

شهروند متوقع: سیفون را می کشد و می گوید: «بیا اینم سیفون، حالا در رو باز کن بیام بیرون!»

شهروند مهندس: سعی می کند با باز کردن لولای در، از دستشویی خارج شود.

شهروند فیزیکدان: از فرمول فشار (P=F/A) استفاده می کند. شیر آب را تا انتها باز می کند و مسیر آب را به طرف در خروجی می گیرد، سپس با کمک انگشت شستش ، دهنهِ شلنگ را تنگ و تنگ تر می کند تا با کم شدن سطح (A) فشار افزایش  یابد و بتواند در را سوراخ کند!

شهروند کامپیوتردان!: برق دستشویی را یک بار خاموش و روشن (ری استارت!) می کند، سپس  دستگیره در را فشار می دهد تا ببیند آیا قفل در باز شده است یا نه؟!-2-06-.gif-2-06-.gif-2-06-.gif( لازم به ذکر است که این قشر کلا به ریست کردن اعتقاد وافر داشته :-  )

شهروند اختلاسی: به نگهبان یک میلیارد رشوه می دهد تا در را برایش باز کند.

پوتین: به مدمدوف زنگ می زند و گرای دستشویی را به او می دهد. بعد از چند دقیقه یک هلیکوپتر نظامی بر بالای دستشویی ظاهر می شود.کماندوها  سقف دستشویی را به وسیله موشک آر پی جی منفجر می کنند و با کمک عملیات راپل، پوتین را از دستشویی به داخل هلیکوپتر می آورند!  پوتین مدمدوف را بغل می کند و در گوش اومی گوید: «نشون دادی که لیاقت داری باز هم بعد از من رئیس جمهور بشی! دیگه داشتم خفه  می شدم!»

دولت: به رئیس دفترش زنگ می زند تا از شهرداری به دلیل ترویج بی بند و باری، تجاوز به حریم خصوصی شهروندان، سوء استفاده از اموال عمومی، گران شدن سکه! افزایش بیکاری، مهاجرت پرستاران و ... شکایت کند!

شهروند نگران: با 125 تماس می گیرد.

شهروند خیلی نگران: با 115 تماس می گیرد!

شهروند رِِند: نوشته های رویِ در و دیوارِ دستشویی را می خواند و برخی از شماره ها را در موبایلش ذخیره می کند!

شهروند معمولی: کمی در را فشار می دهد، در باز می شود، دستش را داخل روشویی می شورد،  آبی به موهایش مسزند و خارج میشود . :- :-

ویرایش شده توسط sarfraz3
لینک به دیدگاه

یه مورد داریم که رسما ........    :-  و اینها در دسه زیر جا میگیرن :

شهروند دهه 70 :

سر جای قبلی خودش می نشیند. با آرامش گوشی را از جیب شلوار

درمی آورد و آهنگ «نازنین ناز نکن درو رو کسی باز نکن ...» را گوش می دهد! :)) :)) :))

ویرایش شده توسط sarfraz3
لینک به دیدگاه

هنگام گیرکردن در دستشویی چه می کنید؟!

شهروند زندانی:  سعی می کند با یک قاشق چایخوری دیوار دستشویی را خراب کند تا بتوان از مسیر فاضلاب فرار کند!

شهروند روشنفکر: از وقت به دست آمده نهایت استفاده را می کند و از داخل تبلتش مشغول خواندنِ  ایبوکِ «جامعه باز و دشمنان آن» (کارل پوپر) می شود!

شهروند روشنفکر نما: یک گوشه ای می نشیند و سیگار می کشد!

شهروند شاعر: شعر می سراید؛ «سمن بویان غبار غم چو بنشینند بنشانند / و با این بو اگر  در پشت در مانند، درمانند!»

شهروندن فرهیخته: در هر شرایطی به فرهنگ سازی فکر می کند. از داخل کلاسورش یک روان نویس مشکی درمی آورد و با خط نستعلیق روی در دستشویی می نویسد: ای دوست، بعد از هر فشار و کِش مکش لطفا سیفون بالای سرت را بکش

شهروند متوقع: سیفون را می کشد و می گوید: «بیا اینم سیفون، حالا در رو باز کن بیام بیرون!»

شهروند مهندس: سعی می کند با باز کردن لولای در، از دستشویی خارج شود.

شهروند فیزیکدان: از فرمول فشار (P=F/A) استفاده می کند. شیر آب را تا انتها باز می کند و مسیر آب را به طرف در خروجی می گیرد، سپس با کمک انگشت شستش ، دهنهِ شلنگ را تنگ و تنگ تر می کند تا با کم شدن سطح (A) فشار افزایش  یابد و بتواند در را سوراخ کند!

شهروند کامپیوتردان!: برق دستشویی را یک بار خاموش و روشن (ری استارت!) می کند، سپس  دستگیره در را فشار می دهد تا ببیند آیا قفل در باز شده است یا نه؟!-2-06-.gif-2-06-.gif-2-06-.gif( لازم به ذکر است که این قشر کلا به ریست کردن اعتقاد وافر داشته :-  )

شهروند اختلاسی: به نگهبان یک میلیارد رشوه می دهد تا در را برایش باز کند.

پوتین: به مدمدوف زنگ می زند و گرای دستشویی را به او می دهد. بعد از چند دقیقه یک هلیکوپتر نظامی بر بالای دستشویی ظاهر می شود.کماندوها  سقف دستشویی را به وسیله موشک آر پی جی منفجر می کنند و با کمک عملیات راپل، پوتین را از دستشویی به داخل هلیکوپتر می آورند!  پوتین مدمدوف را بغل می کند و در گوش اومی گوید: «نشون دادی که لیاقت داری باز هم بعد از من رئیس جمهور بشی! دیگه داشتم خفه  می شدم!»

دولت: به رئیس دفترش زنگ می زند تا از شهرداری به دلیل ترویج بی بند و باری، تجاوز به حریم خصوصی شهروندان، سوء استفاده از اموال عمومی، گران شدن سکه! افزایش بیکاری، مهاجرت پرستاران و ... شکایت کند!

شهروند نگران: با 125 تماس می گیرد.

شهروند خیلی نگران: با 115 تماس می گیرد!

شهروند رِِند: نوشته های رویِ در و دیوارِ دستشویی را می خواند و برخی از شماره ها را در موبایلش ذخیره می کند!

شهروند معمولی: کمی در را فشار می دهد، در باز می شود، دستش را داخل روشویی می شورد،  آبی به موهایش مسزند و خارج میشود . :- :-

خیلی .. .. :-:-?b-( سرافراز هنگام گیر کردن خودت چرا از اسم من مایه میذاری...

لینک به دیدگاه

خیلی .. .. :-:-?b-( سرافراز هنگام گیر کردن خودت چرا از اسم من مایه میذاری...

شاعر میگه : دوست آن است که بگیرد دست دوست      در پریشان حالی و گیر کردن :>:))    ما هم ته جملاتمون همش یادت میاریم که یادت نره که از یادمون ببری.... :))

لینک به دیدگاه

شهروند معمولی: کمی در را فشار می دهد، در باز می شود، دستش را داخل روشویی می شورد،  آبی به موهایش میزند و خارج میشود .

:)) :)) :))

لینک به دیدگاه

شهروندای دهه هشتاد نودی هم که احتمالا  اصلا شهروند نیستن یه پا تروریستن :>

اونا که گودزیلان ، توصعه میکنم در برخورد باهشون همه جوانب بسنجید و تویه جمع اگه ابهت لازمه رو ندارید باهاش شوخی نکنید وگرنه .....-2-06-.gif-2-06-.gif-2-06-.gif

لینک به دیدگاه

اونا که گودزیلان ، توصعه میکنم در برخورد باهشون همه جوانب بسنجید و تویه جمع اگه ابهت لازمه رو ندارید باهاش شوخی نکنید وگرنه .....-2-06-.gif-2-06-.gif-2-06-.gif

وای خدای من من در تحیرم   ازشون کم مونده بود پیش نظرو بکشن بی پدر زنت کنن :))

لینک به دیدگاه

ای بابا میکشتننش دیگه ! عجب آدمه نمیریه!!!! فک کنم میخواد من بمیرم از من ارث ببره :)) :)) :))

لینک به دیدگاه

دوباره شما پست خراب کنا شروع کردین به نظر دادن :)):> :> :>:))@};-

لینک به دیدگاه

دوباره شما پست خراب کنا شروع کردین به نظر دادن :)):> :> :>:))@};-

ای بابا بد کاری میکنم هشدارهای لازمو گوش زد میکنم برای دوستان ؟؟؟  بد کاری میکنم نمیخوام بزارم دوستان تویه جمع ضایع بشن ؟؟؟ :-  بگذار من رسالتمو به عنوان یک الگوی درجه یک به خوبی انجام بدم-2-06-.gif-2-06-.gif-2-06-.gif

لینک به دیدگاه

نگفتی شیمستا چیکار میکنن عایا؟!؟ /:):>b-(

شهروند شیمیست قبل از اینکه بره دستشویی فقل در را چک میکنه که واسه خروج مشکلی نداشته  :>

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.