شوخی‌های باحال جام جهانی با....

mrg7160

ارسال های توصیه شده

18.jpg

یک شرکت چینی دربازکن بطری لوئیس سوارز ستاره فوتبال اروگوئه را طراحی کرده است. در این دربازکن دندان‌های خرگوشی سوارز وظیفه باز کردن درب بطری را برعهده دارند. مشتری‌ها می‌توانند این دربازکن را با قیمتی حدود یک دلار به‌صورت اینترنتی سفارش دهند. گازی که لوئیس سوارز مهاجم اروگوئه از شانه جورجو کیه‌لینی مدافع ایتالیا در جریان دیدارهای جام‌جهانی گرفت، حالا به سوژه‌ای جهانی تبدیل شده است.

01.jpg

با وجود باخت اروگوئه مقابل کلمبیا در غیاب سوارز و حذف اروگوئه از جام‌جهانی، پیامدهای آن گاز معروف اما همچنان ادامه داد. فیفا فردای روزی که سوارز شانه جورجو کیه‌لینی مدافع ایتالیایی را گاز گرفت مجازات‌هایی علیه سوارز تعیین کرد.

02.jpg

آن گاز خانمان‌برانداز: حالا گردشگران برزیل، تماشاگران فوتبال و عابران کنار پوسترهای تبلیغی شرکت آدیداس در ساحل ریودوژانیروی برزیل صف می‌کشند، یکی از اعضای بدن خود را در دهن سوارز قرار می‌دهند، ژست می‌گیرند و از خود عکس می‌گیرند.

03.jpg

دردسرهای شرکت آدیداس: شرکت آدیداس که یکی از اسپانسرهای مالی لوئیس سوارز است، پس از آن‌که او مدافع ایتالیا را گاز گرفت اعلام کرد احتمال قطع روابط خود با لوئیس سوارز را بررسی می‌کند.

04.jpg

لوییس سوارز برمبنای رای فیفا برای ۹ بازی رسمی و همچنین چهارماه از حضور در میادین رسمی ورزشی محروم شد و قرار است یکصد هزار فرانک سوئیس، معادل ۸۲ هزار یورو جریمه بپردازد.

05.jpg

واکنش کاربران ایرانی توئیتر به گاز گرفتن سوارز

06.jpg

07.jpg

در جریان جام‌جهانی تیم اروگوئه در غیاب سوارز از تیم ملی فوتبال کلمبیا دو گل دریافت کرد و از جام‌جهانی حذف شد.

08.jpg

تماشاگران حاضر در ورزشگاه "ماراکانو" ریو د ژانیرو که بازی اروگوئه و کلمبیا را تماشا کردند.

09.jpg

توئیت یکی از کاربران توئیتر که چهره لوئیس سوارز را در پوستر فیلم آرواره‌ها قرار داده است.

10.jpg

سوارز: قول می‌دهم که دیگر بازیکنی را گاز نگیرم

11.jpg

سوارز شش روز پس از این حادثه روز دوشنبه (۹ تیر / ۳۰ ژوئن) در پیام خود در صفحه شخصی‌اش در توییتر از کیه‌لینی و خانواده بزرگ فوتبال پوزش خواست و نوشت: "من سوگند یاد می کنم که دیگر هیچ گاه چنین رفتاری از من سر نزند."

12.jpg

سوارز در ادامه نوشته است: "واقعیت این است که همکار من جورجو کیه‌لینی، بازیکن ایتالیا، زخمی بر شانه‌اش دارد که مسئول بوجود آمدنش من هستم."

13.jpg

این نخستین بار نیست که سوارز بازیکنان تیم مقابل را گاز می‌گیرد. او که اکنون لقب "آدم‌خوار" را به دست آورده، در سال ۲۰۱۰ میلادی، هنگامی که در تیم آژاکس آمستردام بازی می‌کرد نیز حریف خود را گاز گرفت و به همین دلیل جریمه شد.

14.jpg

ماجرای گاز سوارز یکی از صحنه‌های پر حدیث و پر حاشیه جام جهانی امسال است.

15.jpg

عکس‌های یادگاری گردشگران با پوستر لوئیس سوارز

16.jpg

17.jpg

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.