مکالمه خط شهری به خط شهری


ارسال های توصیه شده

یکی از خدمات سانترال انتقال مکالمه ی ورودی به سانترال از طریق خط شهری به یک شماره دیگر است .

فرستادن مکالمه به خط شهری

کاربری که امکان پاسخ گویی به تلفن سانترال خود را ندارد، می تواند به گونه ای داخلی خود را برنامه ریزی کند که تمام تماس های ورودی به فرد (چه تماس داخلی درون سازمانی و چه تماس های ورودی شرکت) به یک خط شهری خارج از دستگاه سانترال انتقال یابد. برای این منظور باید برنامه "607" سانترال را فعال نمود. این برنامه باعث می شود که بدون زنگ خوردن تلفن داخلی فرد، تماس به صورت کاملا مستقیم به شماره ای که فرد مشخص کرده است فرستاده شود.


انتقال مکالمه به خط شهری

برای انتقال مکالمه به فردی که در خارج از محیط کار است باید در حین انجام مکالمه با خط شهری، مکالمه را به یک خط شهری خارج از مرکز تلفن منتقل کرد. برای این منظور با کلید TRANSFER خط را هلد و پس از آزاد کردن یک خط شهری و گرفتن شماره دیگر این انتقال را انجام داد. در این حالت دو طرف به مکالمه با همدیگر به مکالمه می پردازند.


ایجاد کنفرانس بدون حضور برقرار کننده کنفرانس

استفاده کننده از داخلی در حالی که با دو طرف ( با دو خط شهری) در حال انجام یک مکالمه کنفرانسی است با فشار دادن کلید CONF می تواند از کنفرانس خارج شود و به دو طرف بیرونی اجازه دهد که به مکالمه خود با یکدیگر ادامه دهند.( خط شهری به خط شهری)


امکان تصرف خط شهری از سیستم دیزا

در هنگامی که تماسی تلفنی با سانترال برقرار می شود در صورت فعال بودن سیستم دیزا فرد به آن وصل می شود. اگر شخص تلفن کننده دارای کد دسترسی به خطوط شهری سانترال را داشته باشد ( این کد از قبل برنامه ریزی شده) می تواند بعد از شنیدن پیغام دیزا کلید * را فشار دهد و با وارد کردن کد از قبل تعیین شده مکالمه خود را از طریق خطوط شهری وارد شده در دستگاه سانترال انجام دهد. برای این کار بعد از وارد کردن کد دسترسی وارد کردن کد آزاد سازی خطوط (0و9) الزامی است.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.