طنز هیدروژنی

Unknown

ارسال های توصیه شده

خب ، میبینم که علم شیمی هم مشکوک میزنه ! این هیدروژن چرا خانواده نداره؟؟! تا شفاف شدن موضوع باید شیمی رو فیلتر کرد. ;-) ;-) :-D

لینک به دیدگاه

خب ، میبینم که علم شیمی هم مشکوک میزنه ! این هیدروژن چرا خانواده نداره؟؟! تا شفاف شدن موضوع باید شیمی رو فیلتر کرد. ;-) ;-) :-D

چون هم عریانه هم بی بند و بار 

خونوادش دق کردن از دستش :-

لینک به دیدگاه

چون هم عریانه هم بی بند و بار 

خونوادش دق کردن از دستش :-

خب بدترش کردی که الان، از چاله افتاد تو چاه ، مشکل خانواده داشت الان بی بند و باری هم اضافه شد ، اصلا این شیمی الان بایید از سیستم آموزشی حذفش کرد ;-)

لینک به دیدگاه

خب بدترش کردی که الان، از چاله افتاد تو چاه ، مشکل خانواده داشت الان بی بند و باری هم اضافه شد ، اصلا این شیمی الان بایید از سیستم آموزشی حذفش کرد ;-)

این یه امتحان الهی بود تا شما گمراهان ازمایش شید

وگرنه هیدروژن خیلی خوبه به جون یه بنده خدایی :>

میگی نه از بقیه عناصر بپرس :>  :))

لینک به دیدگاه

آقا رضا شما و شیمی؟؟؟؟ b-( b-( /:):> :> @};-

:)) اره عیزم... بیشترین درصدی ک زدم شیمی بود توی کنکور  رفتیم فیزیک خوندیم  بخاطر اینکه ریاضضیم عالی بودشاید اگر شیمی بودم ی چیزی دیگه میخوندم حالا همکار بودیم ولی الان می رفتم اگر اون زمان بودم کاردانی عمران میزدم ولی فیزیک نه

لینک به دیدگاه

خیلی زیبا خواص هیدروژن   را در قالب داشتان در اوردی

افرین ، خیلی زیبا بود

لینک به دیدگاه

:)) اره عیزم... بیشترین درصدی ک زدم شیمی بود توی کنکور  رفتیم فیزیک خوندیم  بخاطر اینکه ریاضضیم عالی بودشاید اگر شیمی بودم ی چیزی دیگه میخوندم حالا همکار بودیم ولی الان می رفتم اگر اون زمان بودم کاردانی عمران میزدم ولی فیزیک نه

خو ما هم بیشترین درصدمون شیمی بود ولی این موضوع چیزی از نفرت ما به این درس کم نمی کنه 

لینک به دیدگاه

خو ما هم بیشترین درصدمون شیمی بود ولی این موضوع چیزی از نفرت ما به این درس کم نمی کنه 

سعی کن متنفر بمونی..... آفرین پسر گلم.. b-( b-( @};-

شاید شیمی هم ...... :)):>

ویرایش شده توسط *kid
لینک به دیدگاه

8-}  8-}  8-}

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

این بچه های شیمی چقدر خودشون رو تحویل میگیرند.... 8-X

من هم اتفاقا خیلی به شیمی علاقه دارم بعضی از شب ها که دلم برای شیمی تنگ میشه سریع برای شام ماست رو با خیار قاطی میکنم و مولکولی جدید به اسم ماست خیار درست می کنم.

@};-

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.