ارسال های توصیه شده

دستگاه سانترال در هر ظرفیت و مدلی که باشد امکاناتی مشابه و پایه ای را درون خود دارد که به کاربران خود ارائه می دهد. از جمله این موارد و امکانات مشترک وجود موزیک هایی پیش رفته است که در هنگامی که تماسی در حالت انتظار قرار می گیرد برای فرد پشت خط پخش می شود.

هر کاربری که از تلفن و سیستم های ارتباطی استفاده می کند می تواند برای لحظاتی خاص فرد را در حالت انتظار قرار دهد این امر در تلفن ها با استفاده از فشردن کلید HOLD امکان پذیر می شود. هر تلفن برای این کار موزیک هایی پیش فرض را پخش می کند اما در سانترال پاناسونیک می توان این نواخت ها را ارتقاء بخشید.

درگاهی خاص برای اتصال سیستم هایی خاص به سانترال

پاناسونیک به غیر از امکانات و ویژگی هایی خاص که در هر مرکز تلفن خود قرار می دهد این امکان را برای کاربران خود در نظر گرفته است که در صورت تمایل بتوانند دستگاه هایی خاص را به سانترال متصل کنند و با ارتقاء سیستم ارتباطی خود، خدماتی نوین را دریافت کنند. این پورت و درگاه خروجی به گونه ای است که دستگاه موزیک انتظار، سیستم پیج و ... را می توان به آن متصل نمود.

موزیک انتظار

موزیک انتظار، در واقع عنصری مهم است که در هنگام انتظار فرد (پشت خط) تاثیر بسیار زیادی در رفتار آن در هنگام مکالمه با کارکنان شرکت است. نواخت هایی بد و نامناسب سبب دلزدگی فرد از شرکت می شود. بهتر است برای بهبود این امر به فکر راه چاره ای افتاد.

معرفی شرکت و زمینه فعالیت مجموعه بهترین نواحت پشت خط

هر فردی که با مجموعه ای تماس می گیرد باید حیطه فعالیت و توضیحاتی در مورد شرکت را بداند . این کسب آگاهی سبب جلب توجه آنان به رزومه و یا شرح فعالیت شرکت خواهد شد و قطعا این امر سبب جذب مشتری و ماندگاری فرد خواهد شد.

دستگاه موزیک انتظار

این دستگاه قابلیت اتصال به دستگاه سانترال را دارد و امکان ضبط صدا و پخش زمان های برنامه ریزی شده بهترین راه حل برای استفاده مناسب از کلیه امکانات سانترال است. با ضبط صدای مورد نظر و ذخیره آن در حافظه این دستگاه می توانید در هر زمانی فرد را در حالت انتظار (HOLD) قرار دهید.


منبع : نمایندگی سانترال، تعمیر سانترال، نصب سانترال، آموزش سانترال

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.