بی حوصلگی

ارسال های توصیه شده

بی‌حوصلگی واگیر دارد...
از یک روز به روز دیگرت سرایت می‌کند.. .
نه واکسنی می‌تواند متوقف‌اش کند و نه آرام‌بخشی تسکین‌اش دهد

وقتی هیچ چیز سر جای‌اش نیست و هیچ‌کس پای حرفش نیست ،
بی‌حوصلگی‌ات کش می‌آید...!!
آن‌قدر کش می‌آید که وقتی چشم باز می‌کنی می‌بینی تبدیل شده‌ای
به یک آدمی که هیچ چیز سر کیفش نمی‌آورد؛
دلت می‌خواهد دنیا وارد یک سکوت عمومی شود
و تو مدت‌ها بخوابی تا خستگی‌ات دربرود...
دلت می‌خواهد دست از سرت بردارند
و آن‌قدر در سکوت‌ات دست و پنجه نرم کنی که آرام آرام حل شوی...

این روزها دنیا همین سر و شکل را دارد،
پر از بی‌حوصلگی و پر از آدم‌هایی که حوصله‌ات را مدت‌هاست سر برده‌اند...

post-12198-0-26229700-1447051842_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام ضمن تشکر از دوستمون منم نظرمو میگم

بی حوصلگی واگیر ندارد، اگر خودت رو دوست داشته باشی

نوع نگاه انسان به زندگی باعث ایجاد رخوت یا شادی میشه

روزت رو فقط و فقط خودت میسازی به دو صورت: یکی با گفتن سلاااااااااااااام خدااااااااای مهربونم. صبح بخیر شکرت که زنده ام و سرحال و مایه ارامش خودم و دیگران :x 

و دیگری اینکه وااااااااااااااااااای باز هم صبح شد و یک روز پر تنش دیگه #-o 

نوع نگاهت از خودت و حسی که در وجودت هست و به دیگران منتقل میکنی به همون صورت به خودت برمیگرده

افکار و احساسات مشابه، مشابه ها رو جذب میکنه این قانون کائناته

انرژی مثبت و منفی که میفرستی به کائنات بیشتر از اون چیزی که میفرستی جذب میکنی

انسان هم درست مثل اهن ربا است و جذب و کشش داره

امام صادق علیه السلام می فرمایند تفکر در نیکی ها انسان را به سوی نیکی و عمل به آن می کشاند و فکر کردن به گناه انسان را به سوی گناه می کشاند

ما بهترین مخلوقاتیم پس چه خوبه که همیشه و در همه حال خالق بهترین ها در وجودمون باشیم @};-  :)]] 

لینک به دیدگاه

سلام ضمن تشکر از دوستمون منم نظرمو میگم

بی حوصلگی واگیر ندارد، اگر خودت رو دوست داشته باشی

نوع نگاه انسان به زندگی باعث ایجاد رخوت یا شادی میشه

روزت رو فقط و فقط خودت میسازی به دو صورت: یکی با گفتن سلاااااااااااااام خدااااااااای مهربونم. صبح بخیر شکرت که زنده ام و سرحال و مایه ارامش خودم و دیگران :x 

و دیگری اینکه وااااااااااااااااااای باز هم صبح شد و یک روز پر تنش دیگه #-o 

نوع نگاهت از خودت و حسی که در وجودت هست و به دیگران منتقل میکنی به همون صورت به خودت برمیگرده

افکار و احساسات مشابه، مشابه ها رو جذب میکنه این قانون کائناته

انرژی مثبت و منفی که میفرستی به کائنات بیشتر از اون چیزی که میفرستی جذب میکنی

انسان هم درست مثل اهن ربا است و جذب و کشش داره

امام صادق علیه السلام می فرمایند تفکر در نیکی ها انسان را به سوی نیکی و عمل به آن می کشاند و فکر کردن به گناه انسان را به سوی گناه می کشاند

ما بهترین مخلوقاتیم پس چه خوبه که همیشه و در همه حال خالق بهترین ها در وجودمون باشیم @};-  :)]] 

سلام

حرفتون کاملا متین 

ولی همیشه نمیشه اینوری بود

گاها بی حوصله میشی بی هیچ دلییل و فکر و ایده ای

@};-

لینک به دیدگاه

گاهی ادم بی حوصله میشه اقا رضا 

ولی بی حوصلگیش روزمره نمیشه. چون طبق باور اینکه خودشو دوست داره تمام تلاششو میکنه که یک روزش به دو روز تبدیل نشه چون هدف داره برای زندگیش

و اون هدفه که انسان رو به تعالی میرسونه

یه انسان موفق با فرمول کاربعدی هدف بعدی زندگی میکنه. نه با بی حوصلگی. پس سعی میکنه هر روز بهتر از دیروز باشه. 

حالا اگر یه روزشم بی حوصله بود روز بعد استیناشو بالا میزنه میگه فردام بهتره از امروزه مطمئنم و تلاش میکنه :)]]  @};-

لینک به دیدگاه

همیشه میشه خوب حرف زد ... اما از حرف تا عمل !!!!!!! 

این که انرژی مثبت به کائنات بدی همون پس میگیری من هم قبول دارم . اما ما بین آدما یی زندگی میکنیم که دلیلی ندارن با نگاه من به کائنات نگاه کنند اونا با طرز فکر خودشون زندگی میکنند و خواسته و نا خواسته شما هم تو این جو قرار میگیری.

من دیدگاهم منفی نیست اما واقعا نمیشه گاهی مثبت فکر کرد. :)]]  

لینک به دیدگاه

ادمی که برای خودش ارزش قائله و همه تلاششو میکنه که بهترین باشه فقط خوب حرف نمیزنه خوب هم عمل میکنه

در همه حال تو خوب باش. تو چیکار داری ادم X یا Y k نگاه منفی داره یا با دید تو به دنیا نگاه نمیکنه. تو سعی کن در هر جایگاهی هستی تاثیر مثبت بگذاری. 

دنبال این باش روحیه خودت حتی کنار ادم هایی که دیدگاه مشابه با تو ندارند حفظ بمونه. نه اینکه جا بزنی. دنبال نتیجه هم نباش. نتیجه با خدا.

البته این هم بگم که بعضی جاها که دیدی منفی های اطرافت بیشتر از مثبت هاست باید از اون محیط فاصله بگیری. نمیتونی فاصله جسمی بگیری به خاطر موقعیتت، شرایط درسی و کاریت یا

خونوادگیت روحتو فاصله بده. ببینید سخته ها ولی نشدنی نیست.

باید مدت ها سختی بکشی تا روحت رشد پیدا کنه ولی میشه، اینو با اطمینان میگم میشه

شما وقتی شروع کردی زبان انگلیسی یاد بگیری برات راحت بود؟ همه چیزو از اون اول خوب فهمیدی و درک کردی؟ یه بار به خودت نگفتی این چیه من دارم میخونم؟

دو حالت داره یا گفتی چه چیزی بیخودیه و گذاشتی کنار و هیچ وقت دنبالش نرفتی (که این هم ناشی از نقص خودته) وگرنه ما اگر فقط از 50 درصد توان مغزمون استفاده کنیم قادریم 10 ها دکترا بگیریم و

قادریم 10 ها زبان زنده ی دنیا رو مثل آب خوردن صحبت کنیم!

یا اینکه با لذت و محکم تر و مصمم تر از قبل ادامه اش دادی تا به مدارج عالیه رسیدی. خوب این که سخت بود چرا ادامه دادی؟ چون هدف داشتی.هدفت چی بود؟ برای هر کسی یه جور یا نیاز به مدرک

زبان برای رسیدن به درجات بالاتر یا رفتن به خارج از کشور و یا....

پس هدفت برات خیلی بزرگ بود که حاضر شدی براش تلاش کنی

خوب و بانشاط زندگی کردن هم یه هدفه. با تمام سختی های زندگی و بودن افراد منفی کنارت اگر هدف داشته باشی نگاه نمیکنی کی چی میگه و کی میخواد تاثیر منفی روت بگذاره براش میجنگی

چون تویی که مهمی نه هیچ کسی دیگه. برای تغییر جهان از تغییر خودت شروع کن. @};-  :)]]

پ.ن: اگر گفتم تو منظورم شخص خاصی نیست و خدای نکرده بی ادبی به کسی نباشه. کلی عرض کردم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.