francais-authentique

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان علاقه مند به زبان فرانسه

همیشه روش های خود اموز زبان مورد علاقه بوده. خیلی از ماها به دنبال وقت کم و یا نبود هزینه مجبور شدیم زبان رو خود اموز جلو ببریم و در این بین من برای فرانسه مجبور به این کار شدم. روش ها و کتاب های بسیار زیادی وجود داره برای خوداموزی زبان ها ولی تنها معدودی از ادمها قادر به ادامه این راه به تنهایی هستن

در پی مطالعه این زبان روشی توسط یکی از مترجمین بهم معرفی شد که در حال بررسی اون هستم بنظر جالب بود گفتم شاید برای شما هم جالب باشه

اساس این روش بر روی گوش دادن و اکوت بنا شده و برای شروع باید 7 گامی که این متد در پی داره رو یاد بگیرید و بخونید برای این کار من لینک هفت قانون این متد رو قرار میدم.حتی اگر دوست نداشتید ادامه بدید این روش رو گوش دادن و توجه به متن این متد ارزششو رو برای یک بار داره.

Regle 1

Regle 2

Regle 3

Regle 4

Regle 5

Regle 6

Regle 7

چون پک های این سایت فروشی هست نمیشه این روش رو که توسط یوهان درست شده خریداری کرد ولی راهی که میشه همین روش یعنی شنیداری و درک مطلب از اون رو دنبال کردن پادکست هایی هست که توی سایتش گذاشته و میشه دنبال کرد برای همین پیشنهاد میکنم حتما این مطالب رو دنبال کنید

Podcast

موفق باشید @};- 

لینک به دیدگاه

ممنون برادر

بسیار کاربردی و عالی است

در مورد زبانهای خارجی کتابها و متدها ی متعددی وجود داره. کسی که مبتدی است و تازه می خواد شروع کنه ممکنه در بین این منابع و اسامی متعدد سردرگم بشه و با سعی و خطاهای زیادی مواجه بشه. اما اگر کسی که آشنایی نسبی و نسبتا خوبی به آن زبان داشته باشه، میتونه دقیقا ما را ببره روی منابع اصلی

رضا جان تشکر @};-

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.