مصلحی گفت مهدی هاشمی 12 اتهام امنیتی و اقتصادی دارد


vahidvms

ارسال های توصیه شده

عضو کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: وزیر اطلاعات در جلسه اخیر این کمیسیون گفت 12 اتهام امنیتی و اقتصادی با اسناد محکم و روشن متوجه مهدی هاشمی است که تا به حال 5 مورد آن رسیدگی شده است.

جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با مهر با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون امنیت ملی و حضور وزیر اطلاعات، گفت: در این جلسه آقای مصلحی در خصوص جرائم مهدی هاشمی اظهار داشت وی 12 اتهام در حوزه امنیتی، اقتصادی و برخی موارد دیگر دارد که فعلا به 5 اتهام آن رسیدگی شده است.

 

وی با بیان اینکه وزیر اطلاعات اسناد مربوط به جرائم مهدی هاشمی را واضح و روشن خواند گفت: مصلحی معتقد است این اسناد آنقدر روشن است که دیگر نیاز به سئوال کردن از مهدی هاشمی نبود و اگر مستندات در خصوص اتهامات و ارتباط با برخی افراد را به وی نشان می دادیم همه چیز روشن می شد.

 

کریمی قدوسی با بیان اینکه وثیقه سنگین مهدی هاشمی برای آزادی نشان از جرائم سنگین وی دارد، اظهار داشت: قرار شد که پرونده وی در دادگاه جمع بندی و جلسه دادگاه نیز هر چه زودتر برگزار شود.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اینکه کیفرخواست مهدی هاشمی در حال آماده شدن است گفت: درخواست ما از قوه قضائیه این است که دادگاه وی قبل از انتخابات سال آینده تشکیل شده و برای مردم نیز برخی موضوعات به خصوص نقش مهدی هاشمی در فتنه 88 کاملا روشن شود.

 

این نماینده مجلس تصریح کرد: ما همچنین به قوه قضائیه پیشنهاد می کنیم که جلسه دادگاه مهدی هاشمی به صورت علنی برگزار شود.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.