شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی

ارسال های توصیه شده

1. آمريكا اگه بخواد برا هر مدالش يه آهنگ بذاره شبكه ورزشيش ميشه تو مايه هاي PMC.

2. عشق رنگ و مكان و نژاد و زمان نميشناسه، فقط سايز و مدل ماشين ميشناسه.

3. امروز یه کتاب پشت ویترین دیدم تحت عنوان "یک عمر تباهی"، نامردا زندگی آدمو کپی میکنن بدون ذکر منبع.

4. ماشینه نزدیک بود بزنه زیرم کنه. بعد که به خیر گذشت و فحش و عربده‌های متداول رد و بدل شد بوق زد بهم گفت آزادی بیا بالا. یه بیزنس‌من واقعی بود.

959370_915.gif 
وقتی میخوام چراغ اتاق رو خاموش کنم 

5. ساعت خوابمون: شمال آمريكا
سبك زندگيمون: غرب آفريقا

6. بعضیا اینقدر فاز عوض میکنن که هرموقع می‌بینیشون باید فازمتر باهات باشه.

7. مكالمه هاى تلفنى من و مادرم به جمله "مراقب باش دخترا گولت نزنن" ختم ميشه، چى بگه آدم؟ مادر رضا گلزار هم همچين حرفى بهش نميزنه.

8. ‏مطمئنم تو بخش اهدای جوایز هم حق عبدولی رو میخورن و به جای برنز، تیتانیوم بهش میدن.

959371_286.gif 
آبجی داری اشتباه میخوری! 

9. سوریان سه دقیقه ی اول: استاد فرشچیان
سه دقیقه ی دوم: علیرضا سه ساله از تهران

10. حميد سوريان يه ضربه فنى شد از كشتى خداحافظى كرد. فلپس تا نقره گرفت از شنا خدافظى كرد. منم بعد ده ترم مشروط شدن هنوز از دانشگاه خداحافظى نكردم.

11. ولی فکر کنم برای حفظ عفت مسابقات، دو دو که شد، عبدولی رو برنده کردن، شوخی نداره این مرد با کسی.

12. سوریان که ضربه فنی میگرفتی همه عمر،
 دیدی که چگونه ضربه فنی سوریان گرفت؟

959372_418.jpg 

13. حمید سوریان ضربه فنی شد. تو این مایه ها که بگیم مایکل فلپس تو استخر غرق شد!

14. یه بار جلوی یه گربه سوسیس انداختم گفت مرسی نمیخورم، اهل غیبت کردن نیستم.

15. هی گفتین ارزش پاسپورت ایران پایینه اینا فکر کردن قیمتشو میگین گرونش کردن.

16. یه آشنا داریم تو یه سال گذشته 3 بار خونشو فروخته یکی دیگه خریده . به تنهایی کمر اقتصاد خونواده مارو شکسته انقد کادوی خونه نو گرفتیم براشون.

959373_845.jpg 
مردکِ فرصت طلب 

17. داریم به سمتی میریم که تعداد ادمایی که کافه میزنن بیشتر از ادماییه که میرن کافه.

18. امروز تو باشگاه همه داشتیم کشتی سوریان رو میدیدیم یهو یکی عصبانی شد داد میزد آقای بنا این وضعیت درست نیست. کشتی رو ول کردیم اینو آروم کنیم.

19. ‏من یه بار تو المپیاد منطقه مقام اوردم بعد مدالم رو به مدیر مدرسه تقدیم کردم، بابام تاخونه منو زد که من خرجتو میدم مدالتو میدی به اون مفتخور!؟

20. ‏سعيد عبدولى از اونايى بود كه نمره هاشم ميومد گريه كنون ميرفت پيش معلم ميگفت من اينجا رو درست نوشتم.

959374_625.jpg 
این یارو هم قبلنا با مایکل فلپس سلفی انداخته بود
ولی چون کودن و بی استعداد بود، هیچ چیزی نشد متاسفانه.

21. ‏دیگه وقتش رسیده سوریان هم بره شورای شهر تهران.

22. اون ال سی دیای کنار تشک کشتی رو از بانه آوردن؟

23. نسل جدید جوری بی اعصاب و بی چشم و رو شدن که اگه پدر مادرشون خرجشون رو نمیداد میذاشتنشون سر کوچه.

24. گزارشگر تنیس میگه "معلوم نیست دلپوترو تو این مدت که از تنیس دور بود چی کار کرد که اینقدر خوب شده". من میگم بهت داداش، تمرین کرد.

959375_335.jpg 
کاش از اول فحششون میدادی که نتونن حقتو بخورن 

25. حس خوبو فقط اصحاب کهف داشتن. تخت خوابیدن برا خودشون.

26. این مانتو بنجلا هستن تو مغازه ها مال 30سال پیشن هیشکی نمیخرتشون، اینارو آخرش مفتی میدن به صدا و سیما تا بده به این گوینده های خبرِ زن بپوشن.

27. دوربین موبایل رو در حالت فیلمبرداری گذاشتم تو  یخچال در رو بستم و پس از سالها بالاخره مطمئن شدم که در یخچال رو ببندی لامپش خاموش میشه.

28. پسرا كه هيچي تو مدرسه ي دخترونه هم بگي ممد چند نفر بر ميگردن.

959376_779.jpg 
کوشا جان پشتیبانت. بالاخره پیداش کردم :))))))) 

29. شبیه این بزرگترا که میگن تو نور چراغ نفتی درس خوندن، به بچه‌م میگم اولین آهنگایی که دانلود میکردم با دایال آپ 45 دقیقه طول میکشید.

30. ‏من اگه يه جايزه بين المللى ببرم مى رم اون بالا ميگم اين جايزه حاصل زحمت و تلاش خودم بوده و دهنم صاف شده تا گرفتمش به هيشكى هم تقديم نميكنم.

31. ‏نوشته بود ۵ راه رهایی از افسردگی، تو اولین راهکارش نوشته بود ورزش کنید. من اگه حال داشتم ورزش کنم که دیگه افسرده نبودم.

32. ‏"مهينتاج" شوهر كرد. تنها افتخارشم اين بود كه جلال همتى براش آهنگ خوند.ولى خواهر كوچيكش "مكينتاش" درس خوند بورسيه گرفت،رفت خارج، شد سيستم عامل.

959377_461.jpg 
حضور‌عجیب دی‌جی فسنقری در المپیک ریو 

33. ‏يه بارم ابوالفضل پورعرب ميخواسته بره خونه ي رخشان بني اعتماد،اشتباهي ميره خونه پوران درخشنده ميبينه فريبرز عرب نيا اونجاست.

34. مدالهاى وزنه بردارى همش از وجود پربركت عَلَم بلند كردناى محرمه. اونا ندارن نميتونن.

35. با طلای سهراب مرادی داریم کم کم به نقطه غلبه قدرت شکم به عضله در وزنه برداری میرسیم.

36. وقتی صدای بوق در مترو میاد که داره بسته میشه؛ هر ایرانی = یک اوسین بولت.

959378_841.jpg 
کاری که پریسما با عکسا میکنه 

37. بابام رفته واسه اتاق یه لامپ خریده انقدر بزرگ و پرنوره قراره شبا همینجا بساط کنیم خربزه بفرشیم.

38. ‏عروسياى ايرانى اين مدليه كه پاشى برقصى ديگه جا نيست بشينى.

39. ولی این بازیای والیبال تو المپیک که بردمون قطعیه رُ باید میدادن شبکه۴ تا شبکشون رونق بگیره! الان زدم شبکه ۴ مجری دستش تو دماغش بود غافلگیر شد.

40. ولی المپیک هرچی مدال برامون نداشت،  باعث شد توانایی های خیابانی در تشکیل میزگرد و مناظره کشف بشه.

959381_180.gif
من موقع ورزش صبحگاهی مدرسه. 

41. من اگه تو المپیک هم کشتی میگرفتم، بعد کشتی هام مامانم زنگ میزد ریو میگفت تشکت رو جمع کردی؟!

42. معصومه ابتكار از بيمه شدن پلنگ هاى ايرانى خبر داد؛ خب ديگه خيالمون راحت شد، از اين به بعد نمى خواد نگران ژل هاى تزريقى تقلبى و سيليكون هاى تاريخ گذشته باشين.

43. وزنه بردارى المپيك اين جوريه كه همه وزنه هاشونو ميزنن، بعد به شركت كننده ايراني ميگن داداش بيا وزنه هاتو بزن ميخوايم چراغارو خاموش كنيم!

44. مهران رجبی وقتی میخواد ناز کنه، دستمزدشو ببره بالا میگه: میرم ترکیه همون قبلیا رو هم نتونید پخش کنیدا. بی برنامه میمونید بدبختا!

45. حالا ما بیننده ها هیچی، خود این دونده های پیاده روی خجالت نمیکشن از این طرز راه رفتنشون؟ خانواده هاشون چه حسی دارن تو در و همسایه وقتی اینا مسابقه دارن!

959380_189.jpg
بهزاد غلامپور و میبردیم ریو، طلای پرش ارتفاع مال ما بود

1. آمريكا اگه بخواد برا هر مدالش يه آهنگ بذاره شبكه ورزشيش ميشه تو مايه هاي PMC.

2. عشق رنگ و مكان و نژاد و زمان نميشناسه، فقط سايز و مدل ماشين ميشناسه.

3. امروز یه کتاب پشت ویترین دیدم تحت عنوان "یک عمر تباهی"، نامردا زندگی آدمو کپی میکنن بدون ذکر منبع.

4. ماشینه نزدیک بود بزنه زیرم کنه. بعد که به خیر گذشت و فحش و عربده‌های متداول رد و بدل شد بوق زد بهم گفت آزادی بیا بالا. یه بیزنس‌من واقعی بود.

959370_915.gif 
وقتی میخوام چراغ اتاق رو خاموش کنم 

5. ساعت خوابمون: شمال آمريكا
سبك زندگيمون: غرب آفريقا

6. بعضیا اینقدر فاز عوض میکنن که هرموقع می‌بینیشون باید فازمتر باهات باشه.

7. مكالمه هاى تلفنى من و مادرم به جمله "مراقب باش دخترا گولت نزنن" ختم ميشه، چى بگه آدم؟ مادر رضا گلزار هم همچين حرفى بهش نميزنه.

8. ‏مطمئنم تو بخش اهدای جوایز هم حق عبدولی رو میخورن و به جای برنز، تیتانیوم بهش میدن.

959371_286.gif 
آبجی داری اشتباه میخوری! 

9. سوریان سه دقیقه ی اول: استاد فرشچیان
سه دقیقه ی دوم: علیرضا سه ساله از تهران

10. حميد سوريان يه ضربه فنى شد از كشتى خداحافظى كرد. فلپس تا نقره گرفت از شنا خدافظى كرد. منم بعد ده ترم مشروط شدن هنوز از دانشگاه خداحافظى نكردم.

11. ولی فکر کنم برای حفظ عفت مسابقات، دو دو که شد، عبدولی رو برنده کردن، شوخی نداره این مرد با کسی.

12. سوریان که ضربه فنی میگرفتی همه عمر،
 دیدی که چگونه ضربه فنی سوریان گرفت؟

959372_418.jpg 

13. حمید سوریان ضربه فنی شد. تو این مایه ها که بگیم مایکل فلپس تو استخر غرق شد!

14. یه بار جلوی یه گربه سوسیس انداختم گفت مرسی نمیخورم، اهل غیبت کردن نیستم.

15. هی گفتین ارزش پاسپورت ایران پایینه اینا فکر کردن قیمتشو میگین گرونش کردن.

16. یه آشنا داریم تو یه سال گذشته 3 بار خونشو فروخته یکی دیگه خریده . به تنهایی کمر اقتصاد خونواده مارو شکسته انقد کادوی خونه نو گرفتیم براشون.

959373_845.jpg 
مردکِ فرصت طلب 

17. داریم به سمتی میریم که تعداد ادمایی که کافه میزنن بیشتر از ادماییه که میرن کافه.

18. امروز تو باشگاه همه داشتیم کشتی سوریان رو میدیدیم یهو یکی عصبانی شد داد میزد آقای بنا این وضعیت درست نیست. کشتی رو ول کردیم اینو آروم کنیم.

19. ‏من یه بار تو المپیاد منطقه مقام اوردم بعد مدالم رو به مدیر مدرسه تقدیم کردم، بابام تاخونه منو زد که من خرجتو میدم مدالتو میدی به اون مفتخور!؟

20. ‏سعيد عبدولى از اونايى بود كه نمره هاشم ميومد گريه كنون ميرفت پيش معلم ميگفت من اينجا رو درست نوشتم.

959374_625.jpg 
این یارو هم قبلنا با مایکل فلپس سلفی انداخته بود
ولی چون کودن و بی استعداد بود، هیچ چیزی نشد متاسفانه.

21. ‏دیگه وقتش رسیده سوریان هم بره شورای شهر تهران.

22. اون ال سی دیای کنار تشک کشتی رو از بانه آوردن؟

23. نسل جدید جوری بی اعصاب و بی چشم و رو شدن که اگه پدر مادرشون خرجشون رو نمیداد میذاشتنشون سر کوچه.

24. گزارشگر تنیس میگه "معلوم نیست دلپوترو تو این مدت که از تنیس دور بود چی کار کرد که اینقدر خوب شده". من میگم بهت داداش، تمرین کرد.

959375_335.jpg 
کاش از اول فحششون میدادی که نتونن حقتو بخورن 

25. حس خوبو فقط اصحاب کهف داشتن. تخت خوابیدن برا خودشون.

26. این مانتو بنجلا هستن تو مغازه ها مال 30سال پیشن هیشکی نمیخرتشون، اینارو آخرش مفتی میدن به صدا و سیما تا بده به این گوینده های خبرِ زن بپوشن.

27. دوربین موبایل رو در حالت فیلمبرداری گذاشتم تو  یخچال در رو بستم و پس از سالها بالاخره مطمئن شدم که در یخچال رو ببندی لامپش خاموش میشه.

28. پسرا كه هيچي تو مدرسه ي دخترونه هم بگي ممد چند نفر بر ميگردن.

959376_779.jpg 
کوشا جان پشتیبانت. بالاخره پیداش کردم :))))))) 

29. شبیه این بزرگترا که میگن تو نور چراغ نفتی درس خوندن، به بچه‌م میگم اولین آهنگایی که دانلود میکردم با دایال آپ 45 دقیقه طول میکشید.

30. ‏من اگه يه جايزه بين المللى ببرم مى رم اون بالا ميگم اين جايزه حاصل زحمت و تلاش خودم بوده و دهنم صاف شده تا گرفتمش به هيشكى هم تقديم نميكنم.

31. ‏نوشته بود ۵ راه رهایی از افسردگی، تو اولین راهکارش نوشته بود ورزش کنید. من اگه حال داشتم ورزش کنم که دیگه افسرده نبودم.

32. ‏"مهينتاج" شوهر كرد. تنها افتخارشم اين بود كه جلال همتى براش آهنگ خوند.ولى خواهر كوچيكش "مكينتاش" درس خوند بورسيه گرفت،رفت خارج، شد سيستم عامل.

959377_461.jpg 
حضور‌عجیب دی‌جی فسنقری در المپیک ریو 

33. ‏يه بارم ابوالفضل پورعرب ميخواسته بره خونه ي رخشان بني اعتماد،اشتباهي ميره خونه پوران درخشنده ميبينه فريبرز عرب نيا اونجاست.

34. مدالهاى وزنه بردارى همش از وجود پربركت عَلَم بلند كردناى محرمه. اونا ندارن نميتونن.

35. با طلای سهراب مرادی داریم کم کم به نقطه غلبه قدرت شکم به عضله در وزنه برداری میرسیم.

36. وقتی صدای بوق در مترو میاد که داره بسته میشه؛ هر ایرانی = یک اوسین بولت.

959378_841.jpg 
کاری که پریسما با عکسا میکنه 

37. بابام رفته واسه اتاق یه لامپ خریده انقدر بزرگ و پرنوره قراره شبا همینجا بساط کنیم خربزه بفرشیم.

38. ‏عروسياى ايرانى اين مدليه كه پاشى برقصى ديگه جا نيست بشينى.

39. ولی این بازیای والیبال تو المپیک که بردمون قطعیه رُ باید میدادن شبکه۴ تا شبکشون رونق بگیره! الان زدم شبکه ۴ مجری دستش تو دماغش بود غافلگیر شد.

40. ولی المپیک هرچی مدال برامون نداشت،  باعث شد توانایی های خیابانی در تشکیل میزگرد و مناظره کشف بشه.

959381_180.gif
من موقع ورزش صبحگاهی مدرسه. 

41. من اگه تو المپیک هم کشتی میگرفتم، بعد کشتی هام مامانم زنگ میزد ریو میگفت تشکت رو جمع کردی؟!

42. معصومه ابتكار از بيمه شدن پلنگ هاى ايرانى خبر داد؛ خب ديگه خيالمون راحت شد، از اين به بعد نمى خواد نگران ژل هاى تزريقى تقلبى و سيليكون هاى تاريخ گذشته باشين.

43. وزنه بردارى المپيك اين جوريه كه همه وزنه هاشونو ميزنن، بعد به شركت كننده ايراني ميگن داداش بيا وزنه هاتو بزن ميخوايم چراغارو خاموش كنيم!

44. مهران رجبی وقتی میخواد ناز کنه، دستمزدشو ببره بالا میگه: میرم ترکیه همون قبلیا رو هم نتونید پخش کنیدا. بی برنامه میمونید بدبختا!

45. حالا ما بیننده ها هیچی، خود این دونده های پیاده روی خجالت نمیکشن از این طرز راه رفتنشون؟ خانواده هاشون چه حسی دارن تو در و همسایه وقتی اینا مسابقه دارن!

959380_189.jpg
بهزاد غلامپور و میبردیم ریو، طلای پرش ارتفاع مال ما بود

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.