انسان موجودی است اجتماعی(طنز)

to30mo

ارسال های توصیه شده

مدیر به منشی میگه برای یه هفته باید بریم مسافرت کارهات رو روبراه کن منشی زنگ میزنه به شوهرش میگه: من باید با رئیسم برم سفر کاری, کارهات رو روبراه کن .

شوهره زنگ میزنه به دوست دخترش, میگه: زنم یه هفته میره ماموریت کارهات روروبراه کن معشوقه هم که تدریس خصوصی میکرده به شاگرد کوچولوش زنگ میزنه میگه:من تمام هفته مشغولم نمیتونم بیام.

پسره زنگ میزه به پدر بزرگش میگه: معلمم یه هفته کامل نمیاد, بیا هر روز بزنیم بیرون و هوایی عوض کنیم پدر بزرگ که اتفاقا همون مدیر شرکت هست به منشی زنگ میزنه میگه مسافرت رو لغو کن من با نوه ام سرم بنده منشی زنگ میزنه به شوهرش و میگه: ماموریت کنسل شد من دارم

میام خونه شوهر زنگ میزنه به معشوقه اش میگه: زنم مسافرتش لغو شد نیا که متاسفانه نمیتونم ببینمت معشوقه زنگ میزنه به شاگردش میگه: کارم عقب افتاد و این هفته بیکارم پس دارم میام که بریم سر درس و مشق پسر زنگ میزنه به پدر بزرگش و میگه: راحت باش برو مسافرت, معلمم برنامه اش عوض شد و میاد مدیر هم دوباره گوشی رو بر میداره و زنگ میزنه به منشی و میگه برنامه عوض شد حاضر شو که بریم مسافرت

نتیجه اخلاقی:

انسان موجودی است اجتماعی و اکثر آنها زنجیر وار به هم مرتبط هستند. چه بسا به افرادی که تو کوچه و خیابان بر می خوریم، فامیل و یا از دوستان و آشنایانمان هستند که ما نمی شناسیم.

لینک به دیدگاه

سلام

چرا؟

سلام. نه جالب بود. منتها برای بقیه داستان ها نوشته بودم چه جالب برای این یکی ابتکار به خرج دادم :)

لینک به دیدگاه

سلام. نه جالب بود. منتها برای بقیه داستان ها نوشته بودم چه جالب برای این یکی ابتکار به خرج دادم :)

آها.مرسی مدیرخان

لینک به دیدگاه

آها.مرسی مدیرخان

اگه بدونی اینجا (تو خوابگاه) سر این خان و رعیتی چه غوغایی هست. ما چاکریم

لینک به دیدگاه

اگه بدونی اینجا (تو خوابگاه) سر این خان و رعیتی چه غوغایی هست. ما چاکریم

چه غوغایی؟؟؟

مدیر بدخواه داری فقط عکس بده...... :- :- :-

لینک به دیدگاه

چه غوغایی؟؟؟

مدیر بدخواه داری فقط عکس بده...... :- :- :-

نه بابا، ما هیچ وقت دشمنی نداشتیم بقول شیخ

من از بازوی خود دارم بسی شکر *** که زور مردم آزاری ندارم

اینجا طرفدارها زیادن، بهم میگن خان ولش کن حوصله ام نمیشه توضیح بدم /:)

لینک به دیدگاه

نه بابا، ما هیچ وقت دشمنی نداشتیم بقول شیخ

من از بازوی خود دارم بسی شکر *** که زور مردم آزاری ندارم

اینجا طرفدارها زیادن، بهم میگن خان ولش کن حوصله ام نمیشه توضیح بدم /:)

آها از اون لحاظ

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.