تصویری جالب و دیدنی از صدها چهره در صورت یک زن


ارسال های توصیه شده

یک گرافیک کار فرانسوی دست به ساخت تصویر انیمیشن ترکیبی زده که صدها چهره را به طور یکپارچه و پشت سر هم در یک تصویر جمع کرده است. این آمیختگی تصاویر توسط میشل ریناود، گرافیست حرکتی فرانسوی با عکس های سیاه و سفیدی که توسط مایکل جانگ، عکاس آمریکایی گرفته شده، به وجود آمده است.

این فایل گیف (GIF) با فشرده سازی چندین تصویر در یک انیمیشن شکل گرفته که بخشی از یک ویدئوی یک و ۲۴ دقیقه ای را شکل می دهد. گیف یک فرمت تصویر بیت مپ است که برای اولین بار در سال ۱۹۸۷ معرفی شد. از این فرمت بیشتر برای انیمیشن های کوچک یا کلیپ های وضوح پایین از تلویزیون یا فیلم استفاده می شود.

به دلیل متحرک بودن تصویر تا لود کامل آن شکیبا باشید

801174fe13.gif

این مجموعه با یک سری چهره تار از پرتره های «هوای تابستان» جانگ که از شرکت کنندگان یک رقابت برای ارائه گزارش هواشناسی در یک تلویزیون محلی در سال ۱۹۸۳ گرفته شده، آغاز می شود. در این تصاویر با چهره های پیر و جوان، خندان و جدی روبرو می شویم که به طور چشمگیری وسعت داده شده و منقبض می شوند.

چهره های زنانه به چهره مردانی با سبیل چخماقی و نوجوانان کک ومکی با پوزخندی بر چهره تبدیل می شوند. ریناود در گفت وگو با میل آنلاین اظهار کرد: من گیف را به عنوان یک رشته خاص خود دوست دارم. آنها یک گروه کوچک تصاویر منتخب را برای چندین بار در هم پیچانده و بر جزئیات مانند یک فیلم کوتاه هیپنوتیزمی به شدت تاکید دارند.

من با نسخه گیف آمیختگی، توانستم یک شکل گیری (مورفینگ) را درون یک شکل گیری دیگر قرار داده و سپس آمیختگی ویدئویی را به آن اضافه کردم. ریناود از طریق شرکت خود با نام «دونون» به آفرینش و ساخت آنچه خود پروژهای بدیع، تعاملی و جالب می نامد، می پردازد.

 

نمونه ای دیگر از این نوع عکس با عنوان کارگر دست و پا چلفتی

e1a2b0df91.gif

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.