ورزش‌زورخانه‌برای‌بانوان‌مناسب‌است!

ارسال های توصیه شده

وی با بیان اینکه زورخانه فضای بسته ای دارد و به همین دلیل مکان مناسبی برای ورزش بانوان خواهد بود، بر لزوم راه اندازی این ورزش برای بانوان تاکید کرد.

استاندار کرمان گفت : با راه اندازی زورخانه بین المللی می توانیم در کرمان میزبان مسابقات بین المللی و دوره های آموزشی جهانی باشیم.

به گزارش ایسنا، اسماعیل نجار در نشست با ورزشکاران ، پیشکسوتان و اعضای هیات ورزشهای پهلوانی گفت: استان کرمان دارای ظرفیت و پتانسیل بسیار خوبی در این رشته ورزشی است بطوریکه ورزش های پهلوانی و زورخانه ای علاقه مندان بسیاری دارد و به همین دلیل 10 میلیارد ریال را برای احداث 10 زورخانه در نقاط مختلف استان اختصاص داده ایم که کار آغاز شده است.

وی ادامه داد: اگر چه براساس برنامه قرار است زورخانه بین المللی کرمان تا سال آینده به بهره برداری برسد اما مطمئنا با کمک پیشکسوتان ورزش استان با تملک مالی خوب می توانیم این زورخانه را تا پایان امسال افتتاح کنیم.

وی با بیان اینکه زورخانه فضای بسته ای دارد و به همین دلیل مکان مناسبی برای ورزش بانوان خواهد بود، بر لزوم راه اندازی این ورزش برای بانوان تاکید کرد.

نجار گفت : اگرچه برخی افراد و رسانه ها واکنش هایی را در این رابطه انجام دادند، اما با توجه به اینکه این کار در تهران آغاز شده می تواند در کرمان نیز انجام شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز در این نشست گفت: امسال تنها با 20 درصد تخصیص اعتباری که داریم و پنج درصدی که پول در خزانه وجود دارد، می توانیم حدود 50 میلیون تومان اعتبار برای این زورخانه جذب کنیم که برای ادامه آن نیاز به حمایت داریم.

محمد فولادی گفت : کار احداث زورخانه بین المللی کرمان با 800 میلیون تومان اعتبار از سال 88 آغاز شده و در ادامه برای تکمیل آن نیاز به 350 میلیون تومان اعتبار است.

لینک به دیدگاه

مگه بده!!!

نه کی گفت بده؟من گفتم فکر کن.

بجای پهلوان اکبر خراسانی میگن پهلوان اکرم خراسانی

یا میگن پهلوان الناز تهرانی خیلیم خوبه.

لینک به دیدگاه

نه کی گفت بده؟من گفتم فکر کن.

بجای پهلوان اکبر خراسانی میگن پهلوان اکرم خراسانی

یا میگن پهلوان الناز تهرانی خیلیم خوبه.

چرا میگن؟؟؟ خوب بگین میگیم.

شما هم انگار مخالفین ها :-?

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.