دزدهاي ناشي به كاهدان زدند


seyed

ارسال های توصیه شده

دزدهاي ناشي به كاهدان زدند

جام جم آنلاين: شهر كوچك بودورست در استراليا شاهد يكي از مضحك‌ترين سرقت هاي نه تنها اين كشور بلكه جهان بود.

100769372898.jpg

به گزارش جام جم آنلاين به نقل از جنتسايد، برخي از سارقان تصور مي كنند سرقت در ايام تعطيلات سال نو حتما با موفقيت همراه خواهد بود اما ثابت شده كه چنين تصوري همواره محقق نمي شود از جمله نقشه سرقت از يك جواهر فروشي شهر بودورست استراليا.

پتر ولش و دواين دولان تصميم مي گيرند به يك جواهر فروشي اين شهر كوچك واقع در شمال شرق استراليا در شب سال نو دستبرد بزنند.

اين دو پيش از فرا رسيدن شب تلاش كردند با پرتاب شمع هاي اتومبيل شيشه ويترين جواهر فروشي را بشكنند اما در برابر حملات بي فايده آنها شيشه ايمني مقاومت كرد.

آنگاه اين دو نفر تصميم گرفتند از يك در كه تصور مي كردند ورودي عقبي جواهر فروشي است، وارد شوند. پتر ولش در را شكسته و دو سارق خود را در پستوي يك مغازه فروش لانه حيوانات يافتند.

آنها معادل 35 يورو را كه داخل صندوق خيريه مغازه بود ربودند و به كوچه پشت رفتند تا مستقيما با درهم كوفتن ديوار وارد جواهر فروشي شوند.

پتر كه قويتر از دواين است با يك ميله قطور فلزي به ديوار مي كوبد به اين اميد كه سرانجام موفق خواهند شد. اما آنها توانايي محاسبه خود را در نظر نگرفته بودند و اين بار وارد توالت هاي يك رستوران فست فود كنتاكي فرايد چيكن مي شوند.

كاركنان رستوران از ديدن دو مرد كه يكي ميله آهني به دست دارد و از توالت وارد سالن شده اند حيرت مي كنند. چند دقيقه بعد، پتر و دواين كه با تهديد مدير رستوران مبلغي معادل 2000 يورو را از صندوق سرقت كرده بودند از در اصلي رستوران خارج شده و با اتومبيل از محل دور مي شوند.

پليس دو روز بعد از اين ماجراجويي مضحك هر دو نفر را به آساني در خانه پتر دستگير مي كند. اين دو سارق ناشي با اتهامات زيادي مواجه هستند. پتر متهم به سرقت، تلاش براي تخريب، تخريب و وارد آوردن خسارت است اما دواين با اتهام سرقت مواجه است.

در پايان بايد توجه خواننده را به عكس خبر جلب كرد : جواهر فروشي كه قرار بود مورد سرقت قرار بگيرد و رستوران KFC كه سارقان از آن سر درآوردند

لینک به دیدگاه

توی تهران چند سال پیش یه بنده خدائی یه پلاستیک سیاه دستش بوده میرفته خونه کیف قاپها پلاستیک رو میزنند این بنده خدا نمیره دنبالشون و وایساده بوده همونجا میخندیده و و داد میزده که بابا وایسین این پول نیست داخل پلاستیک سیرابیه!

موتوری گاز میده میره حالا فکر کن چه حالی شده وقتی داخل پلاستیک رو دیده :))

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.