برگزاری صندلی داغ

mariya

مهمان صندلی داغ  

26 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. مهمان صندلی داغ؟؟

ارسال های توصیه شده

download.jpg

سلام به همه ی دوستان عزیز

لحظاتی پیش نخستین بیانیه صندلی داغ توسط مدیر ارشد بر روی سایت قرار گرفت و قرار بر این شد که این قسمت کار خودش رو از امروز شروع کنه و بنده مجری این قسمت می باشم و هماهنگی های لازم رو انجام بدم...

قبل از شروع به کار شما رو با قوانین این بخش آشنا می کنیم و از تون خواهشمندم در هنگام برگزاری صندلی ها موارد زیر را رعایت فرمایید

1. سوالات باید درمورد شخص پاسخ دهنده باشه نه افراد دیگه

2. سوالاتی که مطرح میشه نباید حرمت افراد و حریم خصوصی اشخاص رو نقض کنه

3. سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا مسخره کردن یا کشمکش و... باشه

4. هرکسی فقط مجاز به پرسیدن سوالات خودشه و اظهار نظر درمورد گفته ها یا تفسیر جواب های مهمان صندلی مجاز نیست.

5. مهمان صندلی مجازه هرجور که دوست داره (طنز یا کنایه یا رک و پوست کنده) به سوالات جواب بده اما جواب ها بهتره با واقعیت هم خوانی داشته باشه.

6. مهمان صندلی داغ باید در راس ساعت و روزمشخص شده به صندلی سر بزنه و حضور داشته باشه

7.صندلی تا 2 روز پابرجاست و اگر دوستان نتونستن راس ساعت مشخص شده سوالای خودشون رو از مهمان صندلی داغ بپرسن تو این 2 روز اینکارو انجام بدن .

8.هر مهمان بعد از پایان صندلی مهمان بعدی صندلی رو انتخاب میکنه که اگه مورد تایید بقیه دوستان و کاربران هم بود، ازش دعوت میشه.

اولین صندلی ما روز دوشنبه تاریخ 16 بهمن ماه راس ساعت 10 شب برگزار میشه،و چون این اولین صندلی ماست من خودم چند نفر رو پیشنهاد میدم و از شما دوستان خواهش میکنم که نظر بدن چه کسی رو بعنوان اولین مهمان دعوت کنیم.

با تشکر از همه شما دوستان

گزینه های پیشنهادی:

1.یونس

2.مرتضی

3.شهره

4.رضا

5.احسان

هر کدوم از کاربرای فوق بیشترین رای رو بیارن بعنوان اولین مهمان صندلی داغ خواهند بود،پس حتما رای بدین!

لینک به دیدگاه

چرا من آخه مگه من گناهم چی بود ؟

فعلا که بیشترین رای و هم اوردین اماده بشین برای دوشنبه :)) .

ماریا سخترین سوالات و اماده کن

لینک به دیدگاه

فعلا که بیشترین رای و هم اوردین اماده بشین برای دوشنبه :)) .

ماریا سخترین سوالات و اماده کن

دارم براش! :-

شهره جون شمام هرچی تو دلته برا دوشنبه آماده کن!! :))

لینک به دیدگاه

دارم براش! :-

شهره جون شمام هرچی تو دلته برا دوشنبه آماده کن!! :))

سوالامو میفرستم برات خودت بپرس. :>

لینک به دیدگاه

سوالامو میفرستم برات خودت بپرس. :>

سوالاتو باید تو تاپیک دوشنبه بفرستی!که با اسم خودت باشه... *-:)

همه ی دوستان سوالشونو تو تاپیک مخصوص دوشنبه بیارن لطفا... @};-

لینک به دیدگاه

نظر بنده اینه که هرکسی هرسوالی داره تا روز دوشنبه برای شما بفرسته بعد شما سوالات و تنطیم کن و بپرس

اگر هر کسی بخواهد بیاد و سوالاتشو بگه یکم شلوغ میشه.

بازم هر چی خانم مدیر بگن :x

لینک به دیدگاه

بچه های فعال این انجمن کلا ده نفر بیشتر نیستن.ب نظرم خیلی کار بیخودیه.مخصوصا رای گیریش... بقیه هم شرکت نمیکنن.

لینک به دیدگاه

بچه های فعال این انجمن کلا ده نفر بیشتر نیستن.ب نظرم خیلی کار بیخودیه.مخصوصا رای گیریش... بقیه هم شرکت نمیکنن.

بالاخره باید یه جوریی فعالشون کرد دیگه.

چرا اسم منو اضافه کردید؟

لینک به دیدگاه

چه باحال میزنن تو ذوق آدم...

پیشنهاد آقا احسان بوده..ماهم اجراش می کنیم هرکی میخاد شرکت کنه،هرکی هم نمیخاد نکنه...

کار بیخودی هم باشه باز 10 نفر دلخوش میشن..اینم خوبه..

لینک به دیدگاه

این تاپیک فردا ساعت 12 بسته خواهد شد،کاربرانی که تمایل در شرکت در نظر سنجی مهمان صندلی داغ رو دارند نظراتشون را تا فردا ثبت کنند. @};-

لینک به دیدگاه

سلام ، خیلی کار خیلی جالبیه . چون من با مطالب احسان با این انجمن آشنا شدم به ایشون رای میدم

سلام هانیه جان بالا باید تو فرم نظرسنجی رای بدین!

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.