سقف افزایش امتیاز درخواست کتاب توسط سالور

ارسال های توصیه شده

روال نرمال هدیه این است که حداقل دو برابر و حداکثر سه برابر ارزش فایل درخواستی باشد
اما برخی از دوستان انجمن با افزایش سقف هدیه تا 6 برابر ارزش فایل، مسیر نادرستی را بنیان نهادند
اخیرا هم که کاربر @Walking درخواست هدیه 10 برابری ارزش فایل درخواستی در برخی از موارد مطرح می کند
و روز به روز نیز این مسیر نادرست بیشتر قوت می گیرد
این انجمن برای کمک به همدیگر در نظر گرفته شده است و نفع شخصی در آن مطرح نیست
بارها @WwW عزیز فایل هایم را بی هیچ چشم داشتی تامین نمودند
شما در نظر بگیرید فردی که در کار تامین مقاله مشارکت ندارد و نمی تواند امتیازی کسب کند بایست فرضا برای تهیه یک کتاب با مسیر جدید بدعت گذاری شده نزدیک 100 هزار تومان هزینه کند تا موفق به دریافت آن شود
گرچه 2000 امتیاز برایم چیزی نیست اما برای ریشه کن کردن این بنیان غلط نهایتا 1000 امتیاز برای original true pdf پرداخت می کنم
گاهی نرسیدن به کتاب ارزشش بیشتر از ادامه دادن بنیانی غلط است

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، ashk گفته است :

روال نرمال هدیه این است که حداقل دو برابر و حداکثر سه برابر ارزش فایل درخواستی باشد
اما برخی از دوستان انجمن با افزایش سقف هدیه تا 6 برابر ارزش فایل، مسیر نادرستی را بنیان نهادند
اخیرا هم که کاربر @Walking درخواست هدیه 10 برابری ارزش فایل درخواستی در برخی از موارد مطرح می کند
و روز به روز نیز این مسیر نادرست بیشتر قوت می گیرد
این انجمن برای کمک به همدیگر در نظر گرفته شده است و نفع شخصی در آن مطرح نیست
 بارها @WwW عزیز فایل هایم را بی هیچ چشم داشتی تامین نمودند
شما در نظر بگیرید فردی که در کار تامین مقاله مشارکت ندارد و نمی تواند امتیازی کسب کند بایست فرضا برای تهیه یک کتاب با مسیر جدید بدعت گذاری شده نزدیک 100 هزار تومان هزینه کند تا موفق به دریافت آن شود
گرچه 2000 امتیاز برایم چیزی نیست اما برای ریشه کن کردن این بنیان غلط نهایتا 1000 امتیاز برای original true pdf پرداخت می کنم
گاهی نرسیدن به کتاب ارزشش بیشتر از ادامه دادن بنیانی غلط است

Because you mentioned me so I explained you some notes here and hope it will be crystal clear.  First of all, there is no any rules based on what you said above. Secondly we gathered here to help each other but some books are more difficult or time-consuming for preparing, therefore we must respect to providers (I provided all of books that it is usual  (Not difficult or time-consuming) and you can see them in the history . This procedure is available in "Password Section" as well and some passwords have less  point and some of them have a large amounts and it is logical. All of extra points in "ebook section" are recommended so you can accept or refuse it. It is very very simple and there is not any obligation ahead of you 

Have a nice time

ویرایش شده توسط Walking
لینک به دیدگاه

@Ehsan
لطفا قانون مدونی برای این بخش تهیه شود تا روز به روز شاهد درخواست های تهیه کتاب نجومی نباشیم
سقف هدیه مورد نظر نیز تعریف شود و لو اینکه تهیه کتاب سخت باشد

لینک به دیدگاه
در 5 دقیقه قبل، ashk گفته است :

@Ehsan
لطفا قانون مدونی برای این بخش تهیه شود تا روز به روز شاهد درخواست های تهیه کتاب نجومی نباشیم
سقف هدیه مورد نظر نیز تعریف شود و لو اینکه تهیه کتاب سخت باشد

درود

خدمت عزیزانی که این مطلب را مطالعه می کنند عرض شود که این تاپیک را من از پست های زیر یک درخواست کتاب جدا کردم. بنابراین عدم انسجام موضوع به این خاطر است.

در خصوص مطلب اشاره شده، جهت جلوگیری از مشکلات مشابه، تلاش خواهیم کرد قانونی برای این مورد در نظر بگیریم. عزیزان اگر پیشنهادی دارید در ادامه مطرح بفرمائید.

لینک به دیدگاه

سلام

به عنوان کسی که هدفش از ابتدای تاسیس گروههای مشابهی مثل این فقط کمک بوده اصلا امتیاز مهم نیست من فکر میکنم بهترین پاداش همانیستکه در پانوشت بعضی از دوستان میبینم یعنی "یک دعای خیر ...همین" 

بنابراین انها که مرا میشناسند میدانند که دیر مغان مارا بس در رابطه با امتیاز من فکر میکنم قاعده ای در این انجمن  جز امتیاز بندی موضوعی معمولی وجود ندارد. ولی با توجه به قیمت گزافی که برای پسوردهای مناسب و بر مبنای امتیاز قرار داده شده و اینکه بسیاری از کتب نیاز به جمع اوری چندین ساعته  دارند و گاهی حجم کتاب بیش از ۴۰۰ صفحه است که نیاز به بازبینی گرداوری حذف حواشی و حتی ویرایش دارند و این خود امکان صدمه پسورد انها را بیشتر میکند باید روند مناسبتری در نظر گرفت

انجمن weare.ir مبنای خرید پسوردش امتیاز هست این امتیازات ارزش نقدی دارند و گاهی بعضی از داکیومنتوریها تا ۴۵۰۰۰۰ امتیاز درجه بندی شده اند در چنین شرایطی بدیهی است که نحوه خرید و فروش پسورد به شکل نقدی نمود پیدا میکند که این خود باعث میشود که دارندگان پسورد هم به فکر سیو پسورد خود باشند هم اینکه بتوانند در این میانه کمکی هم بکنند برای سالو مشکلات دوستان بنابراین نباید خرده گرفت که این انجمن که مبنای امتیاز بندی نقدی دارد و قیمت یک پسورد مناسب در ان بیش از ۵۰۰۰ است نباید گرفتن یک کتاب بزرک با بیش از ۴ ساعت زمان برای دریافت و ویرایش و حجم بزرگ کمتر از ۲ تا ۳ هزار امتیاز بها داشته باشد و از این نظر من با دوست خوبم walking موافقم.

در نظر داشته باشید که گاهی یک کتاب فقط از طریق یکی دو دسترسی بسیار نادر قابل دریافت هستند و دانلود پیوسته ،بسرعت پسورد را با مشکل روبرو و کاهی موجب بلاک ان میشود.

راه حل پیشنهادی من انست که به ازا هر کتاب بویژه انها که نادرند و حجم کتاب زباد است و درخواست کنند انتظار فایل اماده شده و قابل ادیت pdf هم دارد به عوض امتیاز، یک پسورد مناسب و عالی به شخص حل کننده به شکل جایگزین و به عوض امتیاز داده شود اینگونه مشکلات امتیاز  و پرداخت هم منصفانه حل میشود

ارادتمند

لینک به دیدگاه

درود
در مورد دسترسی های خاص و کامل، نظیر ebook central که تلویحا به آن اشاره نمودید تا کنون کسی این اکانت را ریپلای نکرده است، در نتیجه دسترسی به کتاب ها از طریق اکانت دانشگاههای خاصی مقدور است. از طرفی @niktaz69 عزیز برای پسورد بهترین دانشگاهها کمتر از 10000 امتیاز در نظر گرفته اند.

حالا نکته اینجاست که حضرتعالی میفرمایید ممکن است اکانت بسوزد. پیشنهاد بنده به شما این است که همان اکانت را با تعیین قیمت از جانب مدیران انجمن به افرادی که کتاب را نیاز دارند بفروشید، به این صورت هم فرد به کتاب مورد نظر دست می یابد و هم اگر در نگهداری اکانت دقت نماید دسترسی های دیگری نیز خواهد داشت.

تنها تفاوت سالورهایی که قیمت گزاف تعیین می کنند در دانستن این نکته است که مثلا فلان دانشگاه به فلان کتاب دسترسی دارد و حال برای همین نکته، قیمت ها را افزایش می دهند و کار خارق العاده ای انجام نمی دهند. چه بسا که هر فرد دیگری اگر بداند از طریق کدام اکانت دسترسی به کتاب وجود دارد به راحتی می تواند آنرا تامین کند. 5000 امتیاز هدیه معادل تامین 70 مقاله است، شما فکر می کنید این میان مقاله ای اصلا وجود ندارد که تامین کننده قیمت گزاف برای آن تامین نماید؟

تعیین قیمت گزاف از اساس کار نادرستی است. به مدیران پیشنهاد می کنم سقفی تا 1000 امتیاز برای آن تامین کنند و در اینصورت اگر فردی فرضا 100000 امتیاز داشته باشد و در تامین منابع امتناع کند پس از 10 ریپلای اکانت، امتیازش به اتمام می رسد و مجبور است مطابق قوانین به جمع آوری امتیاز اقدام نماید تا بتواند ریپلای دیگری داشته باشد اما اگر این موضوع ادامه پیدا کند تمام ساز و کار انجمن را تحت شعاع قرار خواهد داد.

لینک به دیدگاه

@salam21
تامین کتاب 600 امتیاز برای سالور دارد
چنانچه 1000 امتیاز هدیه نیز در نظر گرفته شود معادل قیمتی 1600 امتیاز، حدودا 40 هزار تومان است
تیم مدیریتی می تواند در مورد سقف امتیاز هدیه تصمیم گیری نماید تا مبادا ساز و کارهای سلیقه ای اخلال در نظم انجمن ایجاد کند و موجب افزایش قیمت ها شود

ویرایش شده توسط ashk
لینک به دیدگاه
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.