پناه می برم به خدا.....

mrg7160

ارسال های توصیه شده

panah-bar-khoda-www.jelveie-saghi.blogfa.com.jpg

پناه می برم به خدا از پناه بردن به دشمنان خدا

پناه می برم به خدا از اسلام اصلاح شده !

پناه میبرم به خدا از ادعای تخصص در کاری که در آن تخصصی ندارم

پناه می برم به خدا از این که جایزه نوبل ببرم !

پناه می برم به خدا از این که فوتبالیست بشم !

پناه می برم به خدا از برنده ی جایزه ی اسکار شدن !

پناه می برم به خدا از این که بازیگر بشم !

پناه می برم به خدا از این که بزرگ خاندان بشم و حرف مزخرف تحویل کوچک تر ها بدهم !

پناه می برم به خدا از این که قاضی بشم !

پناه می برم به خدا از این که افتخار کنم به اینکه رفیقم ، هم محله ایم ، هم کلاسیم ، استادم ، پدرم و... بزرگ و دانشمند باشند و من به صرف انتساب به آن ها احساس بزرگی و دانشمندی کنم !

پناه می برم به خدا از کلنجار رفتن با کسی که در راه اثبات باطلش به هر حیله و سفسطه ای متوسل می شود

پناه می برم به خدا از نقاب اسلام داشتن و درد اسلام نداشتن

پناه می برم به خدا از دروغ هایی که به کوروش و زردشت می بندند !

پناه می برم به خدا از اس ام اس های کوروشی که اگر جمع آوری شوند 2-3 جلد کتاب نفیس می شود چاپ کرد !

پناه می برم به خدا از این که ایرانی بودن را مساوی با تاخته ی جدا بافته بودن بدانم ، و هر قوم غیر فارسی را مسخره کنم و فحش دهم ،

پناه می برم به خدا از این که حرفی را که می شنوم اول بررسی کنم و ببینم از یک ایرانی است یا از یک عرب ، اگر از ایرانی بود و باطل ، بپذیرم ولی اگر از عرب بود و حق ، رد کنم !

پناه می برم به خدا از فکر فلاسفه ای که روشنفکران تاریک دل به آن ها دل بسته اند !

پناه می برم به خدا از این که از علمای واقعی و با تقوا جدا شوم

پناه می برم به خدا از این که الگویم یک فوتبالیست یا بازیگر باشد و یا آنقدر چهره اش در تاریخ مبهم باشد که نتوانم درست او را بشناسم و فقط طبق حرف هایی که به او منتسب است از او پیروی کنم ، و هرجا آن الگوی مبهم سکوت کرده بود خودم چیزی به او بچسبانم و در همان 2-3 جلد نفیس چاپ کنم !

پناه می برم به خدا از غیرتی که با منطق و استدلال حاصل نشده باشد

پناه می برم به خدا از دباغ شدن ، مخمل باف شدن ، خاتم ساز شدن ، میر شدن ، دچار کرب و کبر شدن ، و این که اهل پهلوانی نباشم و بهرمانی باشم !

پناه می برم به خدا از خندیدن به روی دشمن و اخم به دوست

پناه به خدا می برم از نفهمی نوع دوم ، نوع اولش دوران خردی و کودکی است و نوع دومش دوران بزرگسالی است و کودنی !

پناه می برم به خدا از این که در این دوره آخر الزمان مشی من هم تغییر کند و به جای اشارات مبهم ، کلمات صریح ایراد کند !

لینک به دیدگاه

پناه می برم به خدا از اسلام اصلاح شده !

پناه می برم به خدا از نقاب اسلام داشتن و درد اسلام نداشتن

پناه می برم به خدا از دروغ هایی که به کوروش و زردشت می بندند ! @};-

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.