وقتی از خواب پا میشید چی خیلی میچسبه؟

mozhgan

ارسال های توصیه شده

- ساعتی ک نشون میده هنوز میتونی بخوابی؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دیدن صبحانه روی میز به شرط اینکه مخاطب خاص آمادش کرده باشه . :)) :)) آی خوردن داره . فقط باید مواظب بود مخاطب خاصارم باهاش نخورد . :-j8-}

لینک به دیدگاه

نوشیدنی گرم از همه چیز بیشتر می چسبه

لینک به دیدگاه

یک چیزی میچسبه ولی خوب نمیشه گفت

ولی فکر کنم حالا که نیست مشگلی نداره

البته اگه دوستان به گوشش نرسونند :- :-

تنها ترین چیزی که میچسبه اینه که وقتی از خواب پا میشی مخاطب خاصت هم تازه بیدار شده باشه

ژولی پولی باشه چشمای باد کرده و بدن گرم، لبای خشک و . . . یک بوسش که بکنی تو اون حالت، اینقدر انرژی میگیری که میتونی تا شب مثل تراکتور بشینی پشت کامپیوتر :>:)) (خواهشاَ مجردا فقط نخونند I-) )

لینک به دیدگاه

فقط مشتو مال

فقط مشت و مال البته فکر کنم اگه صبح اول صبح یکی هم دم دست باشه واسه بن کردن دل چسبیه مشت و مال بیشتر میشه واسه استاد :)) :)) :))b-(:-
لینک به دیدگاه

تنها ترین چیزی که میچسبه اینه که وقتی از خواب پا میشی مخاطب خاصت هم تازه بیدار شده باشه

ژولی پولی باشه چشمای باد کرده و بدن گرم، لبای خشک و . . . یک بوسش که بکنی تو اون حالت، اینقدر انرژی میگیری که میتونی تا شب مثل تراکتور بشینی پشت کامپیوتر :>:)) (خواهشاَ مجردا فقط نخونند I-) )

ببین میتونی کل انجمن هوا بفرستی یا نه . :)) :)) 8-} 8-}

تو که همشو گفتی نقطه چینارم پر می کردی . مجردم که این دوروبارا نیست اصلاً :)) :)) :))

لینک به دیدگاه

دیدن صبحانه روی میز به شرط اینکه مخاطب خاص آمادش کرده باشه . :)) :)) آی خوردن داره . فقط باید مواظب بود مخاطب خاصارم باهاش نخورد . :-j8-}

به به بانو سورنا!!!!!!!!!!!!!!!صبحونه و مخاطب خاصو آرهو اینا؟ :-

یادم میاد یروزی یه بنده خدایی داشت راجب خوردن مخاطب خاصش سر میز صبونه میحرفیدا به شمام سرایت نمود بانو؟ :)) :))

لینک به دیدگاه

خیلی باحال بود ای ول :)) :)) :)) :))

در ضمن مطمئن باش که اصلا و عمرا بگوش بعضیا نمیرسه یونس خان :-

لینک به دیدگاه

ببین میتونی کل انجمن هوا بفرستی یا نه . :)) :)) 8-} 8-}

تو که همشو گفتی نقطه چینارم پر می کردی . مجردم که این دوروبارا نیست اصلاً :)) :)) :))

راس میگی بانو منم ک اصلا ندیدم

راستیموضوع چی بود اصلا؟ :-

لینک به دیدگاه

راسش این جواب بستگی داره به اینکه مجردی یا نامجرد

اگه مجردی و پسر مطمئن باش دیدن ساعت با وقت اضافه میچسبه

اگه مجردی وپسر و دیشب تادیروقت فوتبال دیدی و تخمه شکستی خوردن یه بشکه 20 لیتری آب میچسبه

اگه مجرد بودینو دختر و خیلیم رمانتیکو فوفولی حتما هوای برفیو بارونیو موسیقی آروم

اگه متاهل بودین حتما دیدن رو ی گل کسی که عاشقشین میچسبه بخصوص اگه بقول دوستمون باقیافه هپلی تو چشات نگاکنه و با یه لبخند کوچولو بگه سلام عزیزم صبحت بخیرو بعدشم........(بوققققققققققققققققققققققققق) :-

اگه کلا بیکار بودیو شب قبل تا 2 نصف شب تو انجمن با دوستان سر مهمون صندلی داغ کلکل میکردین. نمی رفتین دسشویی اگه تا صبح بندو به اب نداده بودیت قطعا دسشویی میچسبه

لینک به دیدگاه

راسش این جواب بستگی داره به اینکه مجردی یا نامجرد

اگه مجردی و پسر مطمئن باش دیدن ساعت با وقت اضافه میچسبه

اگه مجردی وپسر و دیشب تادیروقت فوتبال دیدی و تخمه شکستی خوردن یه بشکه 20 لیتری آب میچسبه

اگه مجرد بودینو دختر و خیلیم رمانتیکو فوفولی حتما هوای برفیو بارونیو موسیقی آروم

اگه متاهل بودین حتما دیدن رو ی گل کسی که عاشقشین میچسبه بخصوص اگه بقول دوستمون باقیافه هپلی تو چشات نگاکنه و با یه لبخند کوچولو بگه سلام عزیزم صبحت بخیرو بعدشم........(بوققققققققققققققققققققققققق) :-

اگه کلا بیکار بودیو شب قبل تا 2 نصف شب تو انجمن با دوستان سر مهمون صندلی داغ کلکل میکردین. نمی رفتین دسشویی اگه تا صبح بندو به اب نداده بودیت قطعا دسشویی میچسبه

سیانور ما دختریم و مجرد ولی گزینه 1 صدق میکنه هااااا :- تقسیم بندیت یه نمه ایراد داره /:) /:)

لینک به دیدگاه

راس میگی بانو منم ک اصلا ندیدم

راستیموضوع چی بود اصلا؟ :-

سیانور جان زرد خردلی عزیز حالا اگه دیدیو خوندی اصلاً به موضوع فکر نکن ، دیدی که یونس آخر جملش چی تاکید کرده :)) :)) :))

لینک به دیدگاه

سیانور ما دختریم و مجرد ولی گزینه 1 صدق میکنه هااااا :- تقسیم بندیت یه نمه ایراد داره /:) /:)

دیگه حالا! :-j

البته همیشه درهمه موجودات گونه های استثنایی هم وجود داشته ک شاید استثنای بانوان شما باشی بانو :-:))

لینک به دیدگاه

سیانور جان زرد خردلی عزیز حالا اگه دیدیو خوندی اصلاً به موضوع فکر نکن ، دیدی که یونس آخر جملش چی تاکید کرده :)) :)) :))

آره خب بنفشی بانو راس میگی سعی میکنم نفکرم به این موضوع راستی مگه من مجردم؟!!!!!!!!!!!!! /:)

ای با با تازه یادم اومد من عیالوارم اونم چجور :))

پس با اجازه داش یونس میخونم متنتو خوبم میخونم b-(

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.