مشورت- انجمن زبان انگلیسی

baran01

ارسال های توصیه شده

سلام دوستای گلم

به نظر شما نیاز دارم لطفا هر کس هر فکری داره در همین تاپیک پست بذاره

5139974c09d51_its.jpg

یک سری مجله تحت عنوان Hot English هست که مجلات آموزشی هستند و هر نسخه از این مجله از سطح pre-intermediate تا Advanced ( چهار سطح ) رو در بر میگیره

این مجله به صورت فایل های پی دی اف حدودا 50 صفحه ای است که اخبار و نکات روز رو بیان میکنه ( مثل اخبار هنرمندان - مطالب علمی و غیره ... ) ولی قالب آموزشی داره و یک سری فایل های صوتی هم به همراهش هست که برای خوندن متن ها بهتون کمک میکنه

هر متن لغات نامه ، تمرین و ... داره

کلا خیلی چیز خوبیه و برای آموزش زبان بهتون کمک میکنه

این آدرس سایتی است که می تونید مجلات رو ازش دانلود یا خریداری کنید ( ترجیحا نسخه ی 131 رو دانلود کنید تا بهتون بگم چرا !)

چون حجمش بالاست من دیگه آپلودش نمیکنم خودتون زحمت دانلودش رو بکشید

http://www.irlanguag...سی-Hot-English/

فقط بگین که چطوری به نظرتون در این انجمن میشه روی این مجله کار کرد چون واقعا حیفه از دستش بدیم و خیلی به دردمون می خوره

نظر من اینه که هر هفته یا دو هفته ، یک سطح ازش رو کار کنیم اینجوری هر ماه یکی از مجله ها رو میتونیم بخونیم و کار کنیم ولی اینکه چطوری در انجمن با هم همکاری داشته باشیم نمیدونم

لطفا اگه نظری دارین با من در همین پست در میون بذارید ممنون و متشکر

51399777b197f_HotEnglish2.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

( ترجیحا نسخه ی 131 رو دانلود کنید تا بهتون بگم چرا !)

حالا این چراش رو نگفتین؟؟؟؟؟؟

اگر دقت کنین در یکی از پست ها صفحه ی اول این نسخه رو به عنوان تمرین گذاشتم

دوستان اگر همکاری کنن کارها با سرعت بیشتری پیش میره

لینک به دیدگاه

به نظر من بهتره یکی از عزیزانی که تسلط بیشتری به زبان انگلیسی داره به عنوان لیدر جمع باشه و برای هر مجله با توجه به محتوای مجله یک زمانبندی مشخص کنه و هر کدام از اعضا که تمایل به یادگیری دارند توی زمان مشخص شده مجله را مطالعه و اگر مشکلی داشتن از لیدر محترم کمک بگیرن. دوستانی هم که بعدها به جمع می پیوندد می تونن با مراجعه به تاپیکهایی که برای راهنمایی گذاشته میشه مراجعه کنند

لینک به دیدگاه

منبع خیلی جالبی برای یادگیری انگلیسی. من یک پیشنهاد برای کار کردن روی مطالب این مجله دارم. به نظر من مطالعه و خواندن تنها یک بخش کوچکی از یادگیریه. برای اینکه بتونیم یادگیری را کامل کنیم باید بتونیم آنچه را که خواندیم به یاد بیاوریم و از آن استفاده کنیم. اگر ازش استفاده نکنیم مثل این می مونه که ما یک کتاب خانه بزرگ در ذهنمون داشته باشیم باکلی مطالب خوب و مفید ولی چون کتاب ها بهم ریخته هستند و ما جای هیچکدوم رو نمی دونیم تا در مواقع مورد نیاز به سراغشون بریم، نمی تونیم ازش بهره ای ببریم. می توان از محیط انجمن به عنوان فضایی برای استفاده از چیزی که خوانده شده بهره ببرد. با توجه به درس های هر شماره می شود به طور هفتگی زمانی را مشخص کرد که علاقمندان حضور پیدا کنند و در خصوص موضوع آن درس به بحث بپردازند البته این بحث به زبان انگلیسی و با بکار بردن مطالبی هست که یاد گرفته شده. لازم نیست چیز زیادی در هر جلسه مطرح بشه مهم اینه که اگر حتی یک جمله یادگرفتیم بتونیم به موقع ازش استفاده کنیم.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.