استفاده از رفرنس نویسی در ورد 2007

ارسال های توصیه شده

بابا مشکل از اند نوت نیست

باید یه فکری برای ورد بکنن

اگه می خواد با ورد کار کنه که باید اند نوت رو حذف کنه و یا ورد 2013 رو نصب کنه

لینک به دیدگاه

سلام آقا رضا

من یه سوال دارم: برای اینکه به یه پایان نامه رفرنس بدیم کدوم گزینه رو انتخاب کنیم .منظورم در قسمت type of source است.

برای رفرنس دادن پایان نامه می تونید از Type مربوط به پایان نامه یعنی Thesis استفاده کنید. البته همونطور که آقا رضا گفتن اطلاعات باید دستی وارد بشه

لینک به دیدگاه

برای رفرنس دادن پایان نامه می تونید از Type مربوط به پایان نامه یعنی Thesis استفاده کنید. البته همونطور که آقا رضا گفتن اطلاعات باید دستی وارد بشه

مشکل اینکه Thesis رو در Type نداره

لینک به دیدگاه

مشکل اینکه Thesis رو در Type نداره

شما به صورتیکه در شکل زیر نشون دادم انجام دادید؟

515d6d6fb94fc_1.jpg

لینک به دیدگاه

من تو ورد گفتم نه اند نوت

حق با شماست. میشه تو ورد از گزینه "متفرقه" (Miscellaneous) استفاده کرد. هرچند تمام گزینه های مربوط به Thesis را نداره ولی احتمالا مشکل رو حل کنه.

لینک به دیدگاه

آقا رضا برای edit چه کار کنیم؟؟

منظورم اینه که بعد از آخرین مرحله (((آنگاه بعد از اتمام مقاله، به روی قسمت Bibliography کلیک کنید و از انجا گزینه Insert Bibliography را انتخاب کنید.)) که زفرنس ها نمایش داده شد متوجه بشیم جایی رو اشتباه نوشتیم بخواهیم تغییر بدیم

لینک به دیدگاه

آقا رضا برای edit چه کار کنیم؟؟

منظورم اینه که بعد از آخرین مرحله (((آنگاه بعد از اتمام مقاله، به روی قسمت Bibliography کلیک کنید و از انجا گزینه Insert Bibliography را انتخاب کنید.)) که زفرنس ها نمایش داده شد متوجه بشیم جایی رو اشتباه نوشتیم بخواهیم تغییر بدیم

سلام

5162ba5cedf67_M3.png

5162ba0234eb5_M1.png

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 10 ماه بعد...

سلام به همه. یه مشکل دارم در رفرنس نویسی. ممنون میشم کمکم کنین

در اکثر مقالات لاتین که رفرنس دهی آن ها به صورن ونکوور یا شماره ای هست( رفرنس دهی ونکوور: نحوه شماره دهی به منابع به ترتیب ارجاع در متن) ، اگر روی هر شماره مربوط به منبع ( در متن) که درون کروشه قرار داده شده ، کلیک کنیم، مستقیما ما رو به صفحه رفرنس مورد نظر در پایان مقاله میبره. میخواستم بدونم چه طور باید این کار رو کرد؟

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.