آموزش گذاشتن پسورد در فیلد مخفی

ارسال های توصیه شده

با استفاده از گزینه Hide content که با آیکن کلید در ادیتور مشخص شده، می توانید پسورد را در فیلد مخفی قرار دهید.

مراحل کار به این ترتیب خواهد بود:

515c6405c86e3_1.jpg

515c64121dbe0_2.jpg

515c642059636_3.jpg

و نهایتا پس از ارسال تاپیک فیلد مخفی به صورت زیر ظاهر خواهد شد:

515c64415fd31_4.jpg

شاد و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

یک سوال برام پیش اومد آقا احسان، طبق آموزشی که شما گذاشتید یعنی باید متنی رو که می خواهیم مخفی کنیم داخل Box در پنجره باز شده بگذاریم و اگر متن رو انتخاب کنیم و Hide رو بزنیم متن خفی نمی شود. درسته؟

لینک به دیدگاه

یک سوال برام پیش اومد آقا احسان، طبق آموزشی که شما گذاشتید یعنی باید متنی رو که می خواهیم مخفی کنیم داخل Box در پنجره باز شده بگذاریم و اگر متن رو انتخاب کنیم و Hide رو بزنیم متن خفی نمی شود. درسته؟

بله اونطور هم میشه، سیستم خودش کپی می کنه تو فیلد مخفی...

لینک به دیدگاه

بله اونطور هم میشه، سیستم خودش کپی می کنه تو فیلد مخفی...

ممنونم. @};- شرمنده یک سوال دیدگه اینکه متنی رو که می خواهیم مخفی کنیم محدودیت داره (محدودیت کاراکتر). چون من می خواستم تاپیکهای آموزشی رو به اینصورت بگذارم اما با انتخاب متن و همینطور کلیلک بر روی گزینه مذکور این اتفاق نیافتاد؟!

لینک به دیدگاه

ممنونم. @};- شرمنده یک سوال دیدگه اینکه متنی رو که می خواهیم مخفی کنیم محدودیت داره (محدودیت کاراکتر). چون من می خواستم تاپیکهای آموزشی رو به اینصورت بگذارم اما با انتخاب متن و همینطور کلیلک بر روی گزینه مذکور این اتفاق نیافتاد؟!

خود تاپیک محدودیت کاراکتر و شکلک ها داره و گرنه برای فیلد مخفی محدودتی در نظر گرفته نشده. در ثانی بهتره این کار انجام نشه. توصیه من اینه که تنها پسوردها در فیلد مخفی قرار بگیرند. چراکه وقتی یه متنی در فیلد مخفی باشه، کاربرها مجبورن با پست دادن قسمت مخفی را ببینند که عملا این مورد با دادن پست اسپم انجام میشه مثلا ok، (عکس گل) و ... و از نقطه نظر بهینه سازی سایت این مورد (پست اسپم) جزء ضریب منفی هاست...

لینک به دیدگاه

خود تاپیک محدودیت کاراکتر و شکلک ها داره و گرنه برای فیلد مخفی محدودتی در نظر گرفته نشده. در ثانی بهتره این کار انجام نشه. توصیه من اینه که تنها پسوردها در فیلد مخفی قرار بگیرند. چراکه وقتی یه متنی در فیلد مخفی باشه، کاربرها مجبورن با پست دادن قسمت مخفی را ببینند که عملا این مورد با دادن پست اسپم انجام میشه مثلا ok، (عکس گل) و ... و از نقطه نظر بهینه سازی سایت این مورد (پست اسپم) جزء ضریب منفی هاست...

ممنون از توضیح کاملتون مدیر محترم :-bd

مخفی کردن فایل ها غیر از بخش پسورد لزومی نداره مخصوصا برای بخش آموزشی که اصلا جایز نیست

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی شما. @};- چشم حتماً به توصیه تون عمل می کنم.

لینک به دیدگاه
  • Ehsan ویژه شد،غیرویژه شد و غیرمهم شد در موضوع

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.