اعلام زمان برگزاری آزمون های تولیمو سال 92


mariya

ارسال های توصیه شده

از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جدول زمانبندی ده دوره آزمون تولیمو در سال ۹۲ اعلام شد.

به گزارش ایسنا به منظور ایجاد زمینه و توسعه زبان‌آموزی در کشور و فراهم آوردن امکانات سنجش توانائی دانش زبانی دانش‌آموزان، دانشجویان و دانش‌آموختگان، آزمون‌ زبان انگلیسی پیشرفته (Tolimo: E-A 2013-14) در ۱۰ دوره در سال ۱۳۹۲ برگزار می‌شود.

بر این اساس آزمون‌های دوره هفتادوهفت ۱۹ اردیبهشت در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل، دوره هفتادوهشت ۳۰ خرداد ماه منحصرا در تهران، دوره هفتادونه ۲۰ تیر ماه در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل، دوره هشتاد ۲۴ مرداد ماه منحصرا در تهران، دوره هشتادو یک ۲۸ شهریور ماه در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل، دوره هشتاد و دو ۲۵ مهر ماه منحصرا در تهران، هشتادوسه ۳۰ آبان در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل، هشتادوچهار ۲۸ آذر ماه منحصرا در تهران، هشتادوپنج ۲۶ دی ماه در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل، هشتادوشش ۸ اسفند ماه در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت و بابل برگزار می‌شود.

بنابراین آزمون دوره‌های ۷۷،۷۹، ۸۱، ۸۳،۸۵ و ۸۶ علاوه بر شهر تهران در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت و بابل نیز برگزار می‌شود و آزمون دوره‌های ۷۸، ۸۰، ۸۲ و ۸۴ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که شرکت در این آزمون به هیچ وجه برای شرکت در آزمون دکتری سراسری و آزاد الزامی نبوده و تنها برای دکتری استعداد درخشان می تواند موثر باشد. همچنین داشتن نمره خوب در این آزمون برای مصاحبه دکتری هم می تواند کارساز باشد.

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون منحصراً به صورت اینترنتی است، بنابراین ثبت‌نام برای شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، فعال است، البته داوطلبان باید توجه داشته باشند مهلت ثبت‌نام برای هر یک از دوره‌های آزمون، حداکثر تا ۱۷ روز قبل از زمان برگزاری آزمون هریک از دوره‌ها می‌باشد.

 

بر اساس این گزارش، کلیه داوطلبان علاقه‌مند در کلیه سطوح مختلف آموزشی حق ثبت‌نام و شرکت در این آزمون را دارند.

 

همچنین، داوطلبان متقاضی ثبت‌نام باید هزینه ثبت‌نام در آزمون را از طریق اینترنت و کارت‌های بانکی عضو شتاب پرداخت کنند، بنابراین داوطلبان متقاضی ثبت‌نام تا ۷۲ ساعت پس از رزرو آزمون دوره یا دوره‌های مورد نظر فرصت دارند که هزینه ثبت‌نام را بپردازند، چرا که در صورت عدم اقدام به موقع پس از این فرصت آزمون رزرو شده به صورت خودکار حذف می‌شود و داوطلب متقاضی هیچگونه حقی در خصوص آن نخواهد داشت.

 

 

********

از دوستانی که اطلاعات بیشتری در مورد آزمون تولیمو دارن درخواست میکنم که تجربیاتشون را اینجا قرار بدن که همگی استفاده کنیم.(ارزش مدرک،منابع مطالعاتی برای شرکت در آزمون،....)

با سپاس فراوان @};-

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.