معجزات علمی قرآن..

mrg7160

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان. به صورت اتفاقی با یک سایتی آشنا شدم که خیلی جالب بود .توی این سایت و سایتهای مشابهی که بعدا پیدا کردم کشفیات و جدیدترین نظریات علمی که انسان کشف کرده را در قرآن نشان میداد

یعنی نشان میداد که بزرگترین کشفیات علمی بشر در قرآنی که حدود 1400 سال نازل شده، آورده شده است.نظریات و علومی مثل

نظریه نسبیت انیشتن-نظریه بیگ بانگ که میگوید جهان از یک انفجار بزرگ بوجود آمده-نظریه انبساط جهان-مشخصات سیاه چاله ها- امکان وجود داشتن موجود زنده در دیگر کرات-آفرینش تمام موجودات از آب-حرکت خورشید و ثابت نبودن آن-اینکه مرد جنسیت نوزاد را تعیین میکند نه زن- تشریح مراحل مختلف تکامل جنین- وجود زوجیت درتمام اشیا و ... بسیاری مطالب علمی دیگر که همه در قرآن آمده است. تمام این مطالب در زمان حضرت محمد و در زمانی که بشر در سطح علمی پایینی بوده بوسیله قرآن کریم نازل شده است تا معجزه قرآن را بیش از پیش آشکار کند

واقعا آدم با خواندن این مطالب به بزرگی و عظمت قرآن و دین اسلام پی میبرد و با عمق جان به درستی و حقانیت قرآن و صحبتهای آن پی میبرد و تحولی در بینش و معرفت انسان حاصل میشود امیدوارم خدا به همه ما توفیق عمل به قرآن و عاقبت به خیری را عطا بفرماید من پیشنهاد میکنم اول کتاب را دانلود کنید و بخوانید چون بسیار کامل است و بدون دسترسی به اینترنت نیز میتوانید آنرا بخوانید و اکثر مطالب سایتها نیز دراین کتاب آمده است و پس از مطالعه کتاب به سراغ سایتها بروید

لینک دانلود کتاب سیر اسرار

آدرس سایت ها

www.mahmelha2.blogfa.com/

ویرایش شده توسط صلوات
لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.