مرد ها دنیای غمگین صبورانه ای دارند

mariya

ارسال های توصیه شده

ماریای عزیز @};-

من خودم برادر دارم و هم پای اونها به خاطر سربازی، کار، تحصیل و ازدواج و هزار و یک مشکل دیگه غصه خوردم

قبول دارم که مرد بودن باعث ایجاد توقع مرد بودن و مردانه بودن تو هر شرایطی رو کرده

قبول دارم که شرایط و دوره زمونه طاقت فرسا شده بخصوص برای مردهای ما که مسئولیت زندگی رو به دوش دارن

قبول دارم که شرایط طوری شده که اگر بخوان کار کنن از درس و پیشرفت فاصله می گیرن اگر بخوان تحصیل کنن از کار و زندگی و هر دوی اینها در کنار هم واقعا طاقت فرساست

اما یه مقدار هم خود زنی کردیا 8-} خواستی از آقایون دفاع کنی زدی ما رو له کردی :))

به خدا اینقدرهایی هم که گفتی پرتوقع نیستیم.

کم نیستن خانم هایی که دوشادوش مردشون گام برمیدارن تا به نوعی بار و فشار زندگی رو از دوش همسرشون کم کننو خیلی شرایط و مسائل دیگه که تو زندگی خانمها با صبر و مهربونی باهاش کنار میان. البته سوء تفاهم نباشه که فمنیسم هستم و داد حقوق زنان رو بخوام پیش بکشم. نه اینطور نیست. من مدافع این هستم که هرکس چه زن و چه مرد حقی از زندگی داره و هر دو رو باید کنار هم دید. دیدن هر دو در کنار هم باعث میشه که توازن، آرامش و آسایش برقرار بشه @};-

ما معنی زندگی زیبا رو درک می کنیم و می دونیم زندگی زمانی زیبا خواهد بود که درک متقابل وجود داشته باشه و تا زمانیکه این درک ایجاد نشه چه مرد و چه زن نمی تونن بار عدم درک و تفاهم دیگری را مدت زمان زیادی به دوش بکشن.

از خدا می خوام که به همه آدمها چه مرد و چه زن قدرت درک بیشتری رو نصیب کنه تا در سایه اون زندگی سرشار از محبت و عشقی داشته باشن و قدر یک زندگی خوب رو بدونن و به خاطر مسائل پیش پا افتاده ای زندگی رو به کام هم تلخ نکنن. امیدوارم که همه زیبا فکر کنن و زیبا زندگی کنن @};-

از ماریای عزیز هم تشکر می کنم که باب صحبت تو این موضوع رو باز کردن @};-

ویرایش شده توسط mariya
لینک به دیدگاه

دقیقا با حرفای شما موافقم صبا جان

ناگفته نماند که این نوشته من نیست،یکی از دوستان برام ارسال کرده بودن و به نظرم حرفای دلنشین و گفتنی بود که اینجا قرارش دادم

با تمام حرفای که شما فرمودین هم کاملا موافقم...مطمن باش من طرف خودمون بیشتر :- ولی خب همه ی مسائل باید در نظر گرفت به قول خودتون دیدن زن و مرد در کنار هم باعث میشه توازن آسایش و آرامش فراهم بشه...هر دو طرف حقوق یکسانی باید داشته باشن و همدیگر رو درک کنن این موقعست که به اون حالت آرامشی که همگی بهش محتاجیم میریسم. @};-

لینک به دیدگاه

زن

اول زن است

دوم همسر است

سوم مادر است

چهارم شاغل است

متاسفانه جای اینها تغییر کرده و بسیاری از مشکلات ما واسه همینه که توی این زمونه خیلی چیزا جای خودش نیست

لینک به دیدگاه

دیدن هر دو در کنار هم باعث میشه که توازن، آرامش و آسایش برقرار بشه

@};-

اول زن است

دوم همسر است

سوم مادر است

چهارم شاغل است

موافقم اگه این ترتیب رعایت بشه

توازن، آرامش و آسایش برقرارمیشه

لینک به دیدگاه

خب شما آقاییون پیشنهاد بدین ک با این مشکلات اجتماع و زندگی چکار میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قدیما یکی کار میکرد چند نفر میخورن الان مجبورن چند نفر کار کنن تا ینفر با آسایش زندگی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

دقیقا با حرفای شما موافقم صبا جان

ناگفته نماند که این نوشته من نیست،یکی از دوستان برام ارسال کرده بودن و به نظرم حرفای دلنشین و گفتنی بود که اینجا قرارش دادم

با تمام حرفای که شما فرمودین هم کاملا موافقم...مطمن باش من طرف خودمون بیشتر :- ولی خب همه ی مسائل باید در نظر گرفت به قول خودتون دیدن زن و مرد در کنار هم باعث میشه توازن آسایش و آرامش فراهم بشه...هر دو طرف حقوق یکسانی باید داشته باشن و همدیگر رو درک کنن این موقعست که به اون حالت آرامشی که همگی بهش محتاجیم میریسم. @};-

خب شما آقاییون پیشنهاد بدین ک با این مشکلات اجتماع و زندگی چکار میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قدیما یکی کار میکرد چند نفر میخورن الان مجبورن چند نفر کار کنن تا ینفر با آسایش زندگی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون ماریای عزیز @};-

و اما مژگان خانوم گل: متاسفانه چاره ای نداره این دوره زمونه جز همکاری و همراهی هر دو

و این خیلی مهمه که تو زندگی همراه باشی

همراه بودن یعنی همه چی

ولی خوب به خانم ها پیشنهاد می کنم اگر سر کار می رید اولویتتون کارتون نباشه

قرار نیست که زندگی کنیم که کار کنیم بلکه کار می کنیم تا زندگی کنیم

پس تو هر لحظه دقت کنید که چه چیزی رو دارید فدای چی میکنید @};-

لینک به دیدگاه

از خدا می خوام که به همه آدمها چه مرد و چه زن قدرت درک بیشتری رو نصیب کنه تا در سایه اون زندگی سرشار از محبت و عشقی داشته باشن و قدر یک زندگی خوب رو بدونن و به خاطر مسائل پیش پا افتاده ای زندگی رو به کام هم تلخ نکنن. امیدوارم که همه زیبا فکر کنن و زیبا زندگی کنن @};-

لینک به دیدگاه

ممنون ماریای عزیز @};-

و اما مژگان خانوم گل: متاسفانه چاره ای نداره این دوره زمونه جز همکاری و همراهی هر دو

همراه بودن یعنی همه چی

ممنون ماریای عزیز @};-

همراه بودن یعنی همه چی

صبا جان من ک خودم هنوز بیکارم و زندگیمم مجردیه اما وقتی از دور به جامعه نگاه میکنم میبینم برای یک رفاه نسبی کار شده اولویت اکثر مردم اجتماع!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وقتی زن با جسم و روح ظریفتر باید پا به پای مرد کار کنه و علاوه بر نقش اجتماعی نقش های متعدد خانوادگی رو هم متقبل بشه بعد یمدت از پا در میادو استقامت قبل رو نداره و خواه نخواه رو نقش های یک زن به عنوان همسرو مادر و ..... تاثیر میذاره چون انرژی زن در اجتماع امروزی بیش از حد تحلیل میره. علاوه بر خود افراد و خانواده باید اجتماع و دولت هم یفکری بکنن!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.